2737
2734

سلام به همگي 

ما خونمون گرمايش از كف خدايي امسال خيلي راضي بودين هم گرماش و هم هزينه كم قبض گاز فقط يه مشكلي هست اينكه سراميكام شيري رنگه الان دقت كردم يه لكه هاي طوسي از داخل سراميك معلوم شده نميدونم چيه?

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

مال شما خوبه فقط طوسی شده، واسه ما وراومده.البته مستاجریم.بخاطر حرارته

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
مال شما خوبه فقط طوسی شده، واسه ما وراومده.البته مستاجریم.بخاطر حرارته

يعني سراميكاتون باد كرده?

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من 7 سال دارم  کف خونمون هم سنگ هستش  نه لک شده نه ورم اومده  شاید نشت آب داره&nbs ...

خودمم اين حسو دارم

ولي اخه نشت آب از همه نقاط خونه?

ميگم نكنه چون سراميكا خيلي روشن اينجوري شده?

بله عزیزريا،قشنگ یه ردیفشون

مرو راهی که با ریگی بلغزی            مشو بیدی که با بادی بلرزی تو را قدر و تو را قیمت، گران است        مکن کاری که یک ارزن نیرزی...
بله عزیزريا،قشنگ یه ردیفشون

تغيير رنگ ندادن?

2738
تغيير رنگ ندادن?

نه ولی چندتاشون ترک برداشتن

یعنی چی گرمایش از کف؟ منظورتون شوفاژه؟ 

نه لوله ها ي آب گرم از كف ساختمون عبور ميكنه و خونه رو گرم ميكنن

ا کف خونه ما خیلی سرده طبقه اولیم رو پارکینگ. میشه انجام داد چقدر هزینشه اطلاع دارین؟ 

ماهم طبقه اوليم خيلي راضيم 

ما خونه رو خريديم خودمون در جريان ساخت سازه نبوديم عزيزم

ببخشید عزیزم اومدم تو تاپیک خودت چون آشنا دارم تو سایت دوست ندارم شناسایی شم.

بله جوش معقد از الرژیه اما اگر کمه و بی قراری نداره اصلا مهم نیست چشم پوشی کن.

خدایا شکرت❤

آلرژی بچه من شدید بود از ۴۰ روزگی حدودا مشخص شد .شیر خودمو از سه ماهگی قطع کردم . قبلش رژیم گرفتم.نشد  دیگه کامل شیر خشکیش کردم.

آد هم من نزدیک ۱۰ .۱۲ تا آد از شرکتای مختلف امتحان کردم ولی متاسفانه هیچکدوم نساخت  دیگع ندادم . از دوماهگی . بچه من به اسانس قطره ها هم واکنش میده.

الرژی کوچولوت در چه حده ؟ خون تو مدفوع ؟ یا فقط مدفوع بلغمی؟ رفلاکس هم داره؟

خدایا شکرت❤
2706