2410
2553

سوال شده برام که نکنه تاپیک لباس عیدا مال متاهلاس که بیشتر در معذوریتن به خودشون برسن

من مجردم امروزی ام کاملن اما خیلی وقته حس خرید ندارم اصن برام مهم نیس عیده یا نیس. افسرده نیستما برعکس شادم اما میل به لباس و اینا و عیدبازی ندارم دیگه. مشکل از منه یا طبیعیه چون از یه سنی که ادم ذوق داره گذشتم؟ اخه انقد مشکلات اقتصادی زیادشده چه برا خودمون چه حتی غریبه ها, برام لباس شده اولویت اخر. واقعا اهمیت نمیدم تکراری بپوشم البته فک نکنین به خودم نمیرسم خیلی میرسم مرتبم اما ذوق لباس و عید اینا ندارم. مانتو که اصلنننن علاقه ندارم بخرم. چیزیم تک و توک بخرم بلوزی بافتی چیزی. اما خرید عیدو درک نمیکنم اصلن برام غریب شده

کی مث منه یا من تنهام؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نه بابا منم عین توهم 

ته دیگ عشق اول را هرچقدر که بسابی چه با اسکاج دوست داشتن های بعدی چه با سیم ظرفشویی عاشق شدن های بعدی از دلت  پاک نمیشودحالا تو هی بساب و از صدای ناهنجارش سردرد بگیر ...
2714

من متاهلم دوس دارم بخرم ولی واقعا همه جنسا گرونه نمیتونم اونجوری ک میخوام بخرم‌پس کلا نمیخرم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

من نمی خرم، ولی بیشتر به خاطر مطالعه ای هست که این مدت در مورد فرهنگ مصرف گرایی و اثراتش بر محیط زیست داشتم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

من دیگه هیچ نمیگیرم واسه عید یه مانتو مسخره بدرد نخور قیمت کرده بودم ۲۸۰ وای به حال عید  نمی ارزه اصن

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

خواهرشوهرمنم اولینسال که عروسشون شدم وهمه چیز خریدم خیلی تعجب کرد گفت چه بامزه شماها همه چیز رو میخرین برای عید

اون تو طول سال خورد خورد میخره 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

من عیدو خیلی دوست دارم دلم میخاد کل لباسای خودمو شوهرم نو باشه

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
2706