1147
648

سوال شده برام که نکنه تاپیک لباس عیدا مال متاهلاس که بیشتر در معذوریتن به خودشون برسن

من مجردم امروزی ام کاملن اما خیلی وقته حس خرید ندارم اصن برام مهم نیس عیده یا نیس. افسرده نیستما برعکس شادم اما میل به لباس و اینا و عیدبازی ندارم دیگه. مشکل از منه یا طبیعیه چون از یه سنی که ادم ذوق داره گذشتم؟ اخه انقد مشکلات اقتصادی زیادشده چه برا خودمون چه حتی غریبه ها, برام لباس شده اولویت اخر. واقعا اهمیت نمیدم تکراری بپوشم البته فک نکنین به خودم نمیرسم خیلی میرسم مرتبم اما ذوق لباس و عید اینا ندارم. مانتو که اصلنننن علاقه ندارم بخرم. چیزیم تک و توک بخرم بلوزی بافتی چیزی. اما خرید عیدو درک نمیکنم اصلن برام غریب شده

کی مث منه یا من تنهام؟

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156

من متاهلم دوس دارم بخرم ولی واقعا همه جنسا گرونه نمیتونم اونجوری ک میخوام بخرم‌پس کلا نمیخرم

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
1140

من نمی خرم، ولی بیشتر به خاطر مطالعه ای هست که این مدت در مورد فرهنگ مصرف گرایی و اثراتش بر محیط زیست داشتم

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست

من دیگه هیچ نمیگیرم واسه عید یه مانتو مسخره بدرد نخور قیمت کرده بودم ۲۸۰ وای به حال عید  نمی ارزه اصن

زیر گنبد کبوود ۲ تا عاشق بودن و کلی حسوود... تقصیر همون حسودا بود که حالا شده یکی بود و یکی نبود                               من آدم مهربونی هستم مگه اینکه تو عصبیم کنی😁😁

خواهرشوهرمنم اولینسال که عروسشون شدم وهمه چیز خریدم خیلی تعجب کرد گفت چه بامزه شماها همه چیز رو میخرین برای عید

اون تو طول سال خورد خورد میخره 

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

من عیدو خیلی دوست دارم دلم میخاد کل لباسای خودمو شوهرم نو باشه

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
1103
من عیدو خیلی دوست دارم دلم میخاد کل لباسای خودمو شوهرم نو باشه

همچنین پسرم

شنیدم دعاو صلوات نی نی سایتی ها معجزه میکنه میشه تو دعاهاتون منم یاد کنید؟ دعاکنید شوهرم خونه رو بفروشه جایی ک دوست دارم خونه بگیریم😢😢😢😢😢😢😢 خواهش میکنم ازتون🙏🙏 یه صلوات بفرستن برام😢
835