2733
2734
عنوان

فقط من اینجوریم؟؟

96 بازدید | 12 پست

به این فک میکنم شاهزاده سوار بر اسب رویاها زیادم بد نیس قبلا فک میکردم خوبه خودم به جایی برسم تلاش کنم ولی الان میبینم شوهر کردن بهتره از اینه هم راحت تره هم شیرین تر.یعنی فقط من اینجوریم یا بقیه هم هستن؟کیا ازدواج رو به درس خوندنو کار کردنو اینجور چیزا ترجیح دادن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من ترجیح دادم در کنار درس ازدواج کنم با اینکه شوهرم آدم خوبیه ولی از همون اولین روز ازدواج مشکلات زندگی مشترکمون شروع شد و همچنان هم ادامه داره فقط امیدوارم دیگه پایان مشکلاتمون باشه 

الهی...گاهی...نگاهی...

منه منه کله گنده ،شاغل بودم صبحا زمین و زمانو فحش میدادم تا بیدار شم برم سره کار بعد ازدواجم دیگه نرفتم حال میده بخوابی تا لنگ ظهر،ولی خب شوهرم کارمنده هرچی دلم بخواد نمیتونم بخرم این بدیو هم داره 😀

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸
من  نوجوانی و بچگی هم به ازدواج ترجیح دادم 🤣🤣

چرا؟ خیلی زود ازدواج کردی؟

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍
2738

من لیسانسمو که گرفتم ازدواج کرد بعد به خواست خودم و اصرار و اجبار شوهرم فوقمم گرفتم

یه مدت دنبال یه کتر سبک درحد سرگرم بودن ( دبیری) بودم پیدا نکردم بیخیالش شدم

بعد از ۵ سال هم بچه دارشدم ، الانم درخدمت بچه هامم، از انتخابام هم راصیم و از زندگیم لذت میبرم خدا روشکر

اینکه بی دلیل خودمو پیر کاربیرون نکردم و بچه هامو ویلون و سیلون بسیار بسیار راضیم، از وقتم اونجور که دوست دارم استفاده میکنم