2726

آرههه چه کار خوبی

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نیل دونالد والش در مورد کتاب نيمه تاريک وجود می‌گوید: اگر پیش‌تر با این کتاب و درک و خرد دبی فورد آشنا شده بودم، راه بسیار کوتاه‌تری پیش رو داشتم. این کتاب را به دقت بخوانید. ابتدا آن را بخوانید و باز هم بخوانید. سپس برای بار سوم بخوانید و تمرین‌های آن را انجام دهید. آیا جرات این کار را دارید؟ البته اگر نمی‌خواهید زندگی‌تان دگرگون شود، نه این کتاب را بخوانید و نه تمرین‌های آن را انجام دهید، بلکه هم اکنون کتاب را ببندید و در بالای کمد یا طبقه بالای کتابخانه –جایی که دستتان به آن نرسد- بگذارید، یا آن را به دوستی بدهید، زیرا تقریباً غیرممکن است که این کتاب را درک کنید و دگرگونی ژرفی در زندگی احساس ننمایید.

در این قسمت خلاصه‌ای از کتاب نيمه تاريک وجود اثر دبی فورد را برای شما مخاطبان عزیز سبز روشن آماده کرده‌ایم. این یادداشت‌ها حاوی نقل‌قول‌ها و درس‌های کلیدی همچنین ایده‌ها و عبارات مهم کتاب می‌باشد.

• ما در رویدادهای زندگی خود نقشی نداریم اما در اینکه چگونه آن‌ها را تعبیر کنیم مؤثر هستیم.
  • ما گمان می‌کنیم که نسبت به دنیا خشمناک هستیم و برای برآورده شدن آرزوهایمان می‌خواهیم جهان را دگرگون کنیم؛ اما این ما هستیم که به تغییر و تحول نیازمندیم.
  • ما از خود خشمگین هستیم چون پشتکار نداریم، نیروی الهی درونمان را محترم نمی‌شماریم و به خودمان اجازه نمی‌دهیم تا خود را آن‌گونه که حقیقتاً می‌خواهیم ابراز کنیم.
  • زمانی می‌توانیم توان مورد نیاز را پیدا کنیم که تمایلمان برای دگرگونی قوی‌تر از تمایلمان برای «مانند گذشته بودن» باشد و این در حالی است که همواره تقصیر مشکلات را به گردن دیگران انداختن ساده‌ترین راه به نظر می‌رسد.
  • برای برخی گذشته چنان دردناک است که معتقد هستند تنها راه تحمل کردن آن سرزنش و انکار است؛ اما اگر خواستار دگرگونی اکنون هستید باید گذشته خود را بپذیرید؛ اگر مایل هستید که رؤیاهایتان را متجلی سازید باید برای هر چه در جهان شما روی می‌دهد خود را مسئول بدانید.
  • ما هیچ‌گاه اعتقادات اصلی خود را بررسی نمی‌کنیم که ببینیم آیا آن‌ها را آگاهانه برگزیده‌ایم یا نه!
  • آیا مسائل شما متعلق به خودتان است یا آن‌ها را از نسل پیش به ارث برده‌اید؟ آیا گرفتار الگوی خانوادگی شده‌اید؟
  • هدف من درهم شکستن واکنش‌های خود به خودی و ارتقا آگاهی‌ام است تا بتوانم از گذشته‌ام رها شوم.
  • هیچ رویدادی به خودی خود دردناک نیست؛ نکته مهم چگونگی نگرش به آن است.
  •                                     
خلاصه ای از کتاب کپی کردم. نویسنده اش دبی فورد هستش کتابراه هم داره  قیمتش 25 هست اگه کسی دو ...

من پی دی آف شو دارم شما خوندی کامل؟

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
سلام عزیزم.پی دی افش خریدین یا رایگان؟ نه من فصل 4 ام.شما تا کجاشو خوندین؟

رایگان.هنوز نخوندم...تو کانالهای تل کتاب پی دی اف وصوتی زیادی هست.من زیاد قدرت خرید ندارم تو تعطیلات سه تاکتاب خریدم شد ۶۰تومن.نمیدونم کتاب زیاد گرونه یامن زیاد بیپولم

من زنم.... در گلوی زمین گیر کرده ام قدری حرف می خواهم و کمی آزادی!!! دوباره سیب بچین حوا من خسته ام بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند‏‎‏‎‏‎‏
رایگان.هنوز نخوندم...تو کانالهای تل کتاب پی دی اف وصوتی زیادی هست.من زیاد قدرت خرید ندارم تو تعطیلات ...

اره کتابا خیلی گرون شده.کتابراه هم کتاباش بد نیست ولی روی گوشیم نصب نمیشه.منم عادت دارم کتاب دستم بگیرم.میشه ادرسش به منم بدین.اگه پایه هستی باهم بخونیم.من فعلا دست نگه میدارم که سر فرصت دوتا تمرینش انجام بدم.تمرین فصل 1 و 2 زیاد مهم نیست.

پایه هستین؟

دوستم من زیاد آدم قانون کندی نیستم و تایم بندیم نامیزونه...قول نمی‌دم اما تلاشمو میکنم... عزیزم من نمی‌دونم دقیقا از کدوم کانال گرفتمش اما چنتا آیدی میدم سرچ کن نشد برات کانال میزنم اونجا میزارم فایل و

🔻😎

دانلود 1001 کتاب ناایااب و ممنوعه

‏✥ @Noandishaan_Book

کتاب‌هایی که باید بخوانی :

‏✥ @mylibraries

لطفا #گوسفند نباشید !

‏✥ @mmoltames

مرکز کتاب (صوتی, pdf ) و فیلمهای کوتاه

‏✥ @Archivebooks

از خودشناسی تا خداشناسی ( مولانا)

‏✥ @Molavipoet

رایگان کتاب بخوانید ! #PDF

‏✥ @ketabkhanepdf12

ی‌هایی از بزرگان جهان...

‏✥ @book_life

‍ 

متفاوت بیندیشید !!

‏✥ @lazhevrdi

بهترین داستان‌های کوتاه جهان...!

‏✥ @Best_stori

قانون جذب چیست؟

‏✥ @ganunejazb

101 کتابی که قبل از مرگ باید خواند

‏✥ @andisheh_naab12

بزرگترین کتابخانه PDF فارسی و #صوتی

‏✥ @ketabkhaneh2015

کتابخانه PDF

‏✥ @bookhapdf

1000 کتاب صوتی رایگان

‏✥ @ketabdooni

@ListVip

عزیزم این چنتا از کانال های کتاب رایگان.هم صوتی هم pdf

2706