2410
2553
سلام دوستان. سال نو همگی مبارک. من طبق دستور پزشک که از قبل از عید داشتم دیروز رفتم سونوگرافی. در کمال ناباوری، آقای سونوگرافیست گفت قلب جنین نمیزنه و ضمن پیشنهاد تکرار سونوگرافی در جای دیگه، بهم گفت باید سقطش کنی. دیروز عصر با دکتر خودم ملاقات و مشورت داشتم دوباره برام سونو نوشت. امروز رفتم انجام دادم. سونوی دوم هم نتونست صدای قلب جنین رو بشنوه در حالیکه با بررسیهای خودم و مطالعاتی که داشتم و با توجه به جواب سونو هم رشد جنین و وزنش طبیعیه. به دکترم گفتم چه جوریه که رشد داشته ولی قلبش کار نمیکنه، گفت تازه این اتفاق افتاده و الان برام تجویز کرده که برم سقط کنم. ولی نمیدونم چرا دلم راضی نمیشه. من از اول بدون برنامه ریزی باردار شدم و نمیخواستیم الان بچه دار شیم ولی اصلا هم دلم نمیخواد خدای نکرده اشتباهی مرتکب بشم و زندگی رو از یه بچه بگیرم ویا اینکه اصلا میخوام بدونم میتونه تشخیص دکتر و یا سونو اشتباه باشه؟ لطفا اگه کسی تجربه مشابه داشته با من در میون بذاره. ممنون میشم واقعا. من امشب قرار گذاشتم برم بیمارستان بستری شم تا بچه رو سقط کنم. موندم چه کار کنم؟ جای دیگه و دکتر دیگه ای برم یا نه؟ البته دکترم یکی از بهترین دکترهای بیمارستان طرف قرارداد شرکتمون هست. مودنم چکار کنم.
,زیزم متاسفانه من دومرتبه مشکل شما رو داشتم و مجبور به سقط شدم خیلی سخت و دردناکه و رفتم همه نوع آزمایش دادم دکی گفت خدا رو شکر هیچ مشکلی نداری فقط احتمالا تخمکت ضعیف یا کامل نیست برا همین جنین درست تشکیل نمی شه برام دعا کن چون دوباره اقدام کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
امیدوارم دیگه برات تکرار نشه عزیزم و این دفعه همه چی به خوبی سپری بشه و بچه سالم دنیا بیاری. راستش من دکترم میگه هیچ قضاوتی الان نمیتونم بکنم که چرا اینجوری شده. میگه هر دیلی میتونه باشه. تخمک پیر، اسپرم پیر و... ازش خواستم بعدش برام بررسی کنه. شما چیکار کردی بعدش؟ بهشون گفتی جنین رو برات بردارن؟
2714
من با دکترم صحبت کردم. گفتم آیا ممکنه الان جنین ضعیف باشه و بعدا دوباره درست شه و بشه قلبش رو شنید گفت من نیازی نمیبینم نگه داری. برام قرص نوشته. خیلی از سقط هم میترسم. بچه ها چه جوریه؟ چقدر طول میکشه؟ دکتر گفته یکی دو روزه میفته ولی بعدش باز خونریزی کمی داری. من میترسم به شدت.
ghazaleh jan man 1 dokhtar daram ke micro kardam va hamele shodam doci behem gofteh bood ke man khodam hameleh nemisham nmidonam ke chi shod ke khodam hameleh shodam vali moteasefane ghalbeshon nazad man aslan khonrizi nadashtam va be khonrizi ham nayoftadam ta raftam ghors gozashtam vali be elate khonriziye ziyad majbor shodam ke kortaj konam chon male man 2gholo bood
rooz jan aslan na tars dare na dard 1 rahi hast ke adam bayad tey kone aslan negaran nabash
آرزوی عزیز خدا رو شکر که الان یه دختر ناز داری. خدا برات حفظش کنه. شما بعد از سقط آزمایش برای بررسی اینکه وضعیت جنینت اینجوری بوده انجام دادی؟ یا خود جنین رو بررسی کردن برات؟
2706