2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والله آرزو جان. خدا بخیر کنه. ایشالله برا هیشکی اتفاق نیفته. درد سقط چقدر بود میشه بگی؟ چه جوری میفهمن که جنین اومده بیرون اگه همه اش به شکل لخته باشه؟
دوست عزیزم متاسفم از اتفاقی که برات افتاده..منم شهریور امسال همین تجربه تلخ رو داشتم و نی نی م رو هفته هشتم به خاطر تشکیل نشدن قلب از دست دادم...معمولا جنین هایی که قلبشون تشکیل نمیشه یه جور مشکل ژنتیکی توی تقسیم کروموزوم هاشون وجود داره...من وقتی رفتم سونو لک بینی مختصری داشتم اما وقتی بعد یک هفته سونوی دوم رو رفتم و مطمئن شدم که باید سقط کنم با یه کم فعالیت بیشتر خونریزی م شروع شد...خونریزی شدیدم یه روز بیشتر طول نکشید و بعدش شبیه روزهای سوم و چهارم پری بود تا هفت روز...بعد از اینکه خونریزی ت تموم شد باید بری سونو تا مطمئن بشی چیزی از بقایای جنین و ساک جنین توی رحم باقی نمونده چون موندنش خطرناکه و باعث عفونت میشه خدای نکرده
به هر حال با تصمیم دکترت اگه طبیعی دفع شد یا کورتاژ شدی بعدش مواظب خودت باش و برای داشتن نی نی سالم بعدی حسابی به خودت برس....راستی یادم رفت بگم من سه ماه بعد سقط دوباره باردار شدم و خدا رو شکر بدون هیچ مشکلی الان ماه پنجم بارداری هستم
امیدوارم روزهای اینده برات پر از اتفاق های خوب باشه...اگه سوال خاصی داشتی بهم ایمیل بزن خوشحال می شم کمکت کنم
2456
عزیزم من خودم حامه می شدم همون دفعه اولی که اقدام کردم حامله شدم
کورتاژ من 15-20 دقیقه طول کشید
و بعد شش ماه دوباره اقدام کردم باز قلب تشکیل نشد و سقط مردم دوباره و الان دوبارهاقدام کردم ولی اینسری نممیدونم چرتا حامله نشدم هون سری اول فردا هم باید آز بدم برام دعا کنین
عزیزم ایشالله هر چه زودتر به مراد دلت برسی خانومی. میتونم بپرسرم چند سالته غزاله جون؟ من 33 سالمه. میترسم دلیل این مشکلم سن بالای بارداریم باشه البته دکتر نظر قطعی در این رابطه نداد.
شهرزداد عزیزم ممنونم از همراهی و راهنمائیت. خدا رو شکر که الان مشکلی نداری. ایشالله بقیه راه رو هم به سلامتی طی کنی. یعنی بین ونوی اول و دوم یه هفته فاصله گذاشتی؟ طبیعی سقط شد برا شما؟ من توی دو روز متوالی انجام دادم سونو رو. پس فکر میکنی منم یه مدت صبر کنم؟ راستی شما چندسالته؟
2714
بچه ها اگر VPN خواستین از این آیدی بگبرید...
ایمیل میده براتون و طریقه استفادش رو هم کامل توضیح میده...اکثرا آنلاینه...اگرم نباشه PM بذارین خیلی خوب ساپورت میکنه...سرعت VPN ش هم خیلی خیلی خوبه...قمیت هاشم دارم:

1 ماهه : 2000
2 ماهه : 3500
3 ماهه : 5000
6 ماهه : 9000 تومانه

اینم آیدیشه : SSMARTVPN@YAHOO.COM دو تا S داره

من چون خودم راضی بودم و هستم به شما هم میگم دوست جونا
عزیزم مامان ترنم درست میگن....عجله نکن...یکی از دوستای منم همین مشکل واسه جنینش پیش اومد وبهش گفتن قلبش تشکیل نشده اما یه هفته صبر کرد و دوباره سو نو داد و قلبش ضربان داشت...الانم تو ماه سوم بارداری هستش
سلام دوست عزیزم منم اسفند 89 همین اتفاق برام افتاد تو هفته 10 قلبش از کار افتاد دکترم گفت نباید از قرص استفاده کنی 10 روز بعد خودش افتاد خیلی داغونم منم ولی دیگه کار خداست هرچی خوودش بخواد همون میشه ایشالا همه مامان بشیم
سلام منم ابان ماهیه سقط داشتم 42روزش بود به علت خونریزی کورتاژ کردم خیلی درد کشیدم درد زایمان طبیعی رو کشیدم خدا نصیب نکنه خیلی سخت بود بعد از 3ماه دوباره باردا شدم الان هفته 8هستم چند رکز پیش رفتم سونو گفت که رشد نکرده وقلب تشکیل نشده بهم گفتن یه هفته صبر کنم اگه نشد باید برم سقط کنم خیلی ناراحتم دارم داغون میشم تو رو فاطمه زهرا واسم دعا کنین کسی نمیدونه باردهرم
خدا همین نزدیکیست
سلام منم ابان ماهیه سقط داشتم 42روزش بود به علت خونریزی کورتاژ کردم خیلی درد کشیدم درد زایمان طبیعی رو کشیدم خدا نصیب نکنه خیلی سخت بود بعد از 3ماه دوباره باردا شدم الان هفته 8هستم چند رکز پیش رفتم سونو گفت که رشد نکرده وقلب تشکیل نشده بهم گفتن یه هفته صبر کنم اگه نشد باید برم سقط کنم خیلی ناراحتم دارم داغون میشم تو رو فاطمه زهرا واسم دعا کنین کسی نمیدونه باردهرم
خدا همین نزدیکیست
خانومیها میشه از تجربه سقطتتون بگین؟ چقدر طول کشید تا بچه بیاد بیرون؟ دردش چقدره؟ چند تا قرص استفاده ...

سلام رز عزیز 

من هم شرایطم مثل شماس با اینکه در۸ هفته جنینم قلب داشت اما در ده هفته قلبش را ندیدن و مجبور شدم سقط کنم 

میخاستم بپرسم شما بعد از اون سقطتون باردار شدین؟

میدونم ک خیلی وقت از این تاپیک میگذره  ولی اگ لطف کنین راهنمایی کنین ممنون میشم

تنها کسی که نگاهش کردم |تو| بودی من بقیه رو فقط میبینم . . 🌙♥️                                                                      
2706