2703
2553
عنوان

بزرگترین دغدغه ام 😞😞

167 بازدید | 11 پست

زمان زایمانمه 

من هزارکیلومتری ازخانوادم دورم وتک وتنهام 

البته جاریم ی چن ماه دیگه حالامعلوم نیست کی میاد اینجاخونش

شوهرم میگه همینجازایمان گن 

ولی مامانم میگه بیاشهرخودمون

من چیکارکنم مامانمم نمیاد پیشم

اخه ماه اخرم باید ادم هرهفته چکاپ کنه من ک دکترم اینجاست واونجاهم برم مامانم یسره نمیتونه منوببره 

مامانم میگه تو اردیبهشت بیا بمون تا اخرتابستون برو دیگه 

من خردادزایمانمه

چیییییکارکنم 

اينهمه وقت بري بموني نميشه ك 

مامانت و راضي كن بياد 

نيومدم من باشم اينهمه وقت نميرم بمونم

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

خونه خودت باش از میشنوی مردت هم دل داره شوهرتم ادمه دوس داره بعد زایمان خانومش پیشش باشه ن که تو یه شهر باشی شوهرت یه شهر حتی اگ کنار هم که باشین تو خونه.مادرت راحت نیس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

برو پیش مامانت تنهاکه نمیتونی زایمان کنی

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
من اردیبهشت زایمان دارم از مامانم خیلی دورم ولی همین جا زایمان میکنم خونه خودم راحت ترم

خب بعد تنهایی بلدید ب بچه برسید؟یا همراه واسه بیمارستان چی؟

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
من اردیبهشت زایمان دارم از مامانم خیلی دورم ولی همین جا زایمان میکنم خونه خودم راحت ترم

تنهایی سختت نیست من هییییچکسی روندارو ی دوست دارم ازخودم کوچیکتره بعدم بلدنیستم بچه داری