2737
2734

بیاید با هم حرف بزنیم بد جور حوصله ام سر رفته خانوما

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط پذیراییم مونده

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2731

منکه امسال گفتم همه چیومیشورم تمیزمیکنم امافکرکنم مامان شدم به لطف خداامشب بی بی میزنم وفردامیرم ازمایش بدم.

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

خونه  تکونی از اول  اسفند

آخه  اول  هر فصل تمیز کاری دارم  

فقط پرده ها بشورم و  مبلمان جابجا کنم  یکم  تغییر  بدم  به خونه  همین

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!
2738
منکه امسال گفتم همه چیومیشورم تمیزمیکنم امافکرکنم مامان شدم به لطف خداامشب بی بی میزنم وفردامیرم ازم ...

اخی گلم مبارکه

کاش فردا صبح که بلند میشم از خواب هیچی یادم نیاد کاش میشد برگردم به عقب و ی جاهایی از گذشته پاک میکردم .

عید نمیتونیم بریم مسافرت 

ولی انشالله میخوایم هر روز یه جایی بریم بگردیم 

تهران هستیم جای دیدنی زیاد هستش

خونه تکونی هم باردارم نمیتونم 

همسرم میخواد یه دستی بکشه هر چند کار زیادی نیستش 

خونمون تمیزه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
زایمانم نزدیک مامانم و شوهرم همه ی کارای عید مو انجام دادن فقط منتظر فسقلی هستیم با این گرونی و خرجا ...

بسلامتی گلم قدمش خیر باشه

منم فقط فرشا رو دادم بشورن هنوز هيچ كاري نكردم  كلي جابجايي دارم  اينقدر كار زياده نميد ...

خودت انجام میدی؟ اذیت نمیشی بارداری؟

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

منم احتمالا از اول برج بعدی شروع کنم که شوهرم خونه باشه الان اصلا نمیتونم حس هیجان کاری ندارم اومدم ی شهر دور از خانواده شوهرمم رفته ماموریت تک تنها با پسرم تو خونه دیونه شدم

2706