2737
2734
عنوان

لطفا کمک کنید

106 بازدید | 10 پست

مصرف قرص ال دی از بارداری ب طور صد در صد جلوگیری میکنه؟؟؟؟؟و اینکه راسته میگن ضررش خیلی زیاده؟؟؟؟

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

قرص حدود ۹۹ درصد

اگه سر وقت بخوری 

اره عوارضش زیاده به همه نمیسازه

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هر قرصی عوارض خودشو داره ولی درکل قرص ال دی نسبت به بقیه قرصهاس جلوگیری عوارض بیشتری داره

و هیچکدوم از روشهای جلوگیری صددرصد نیستن ولی احتمالش خیلییییی کمه منکه تا الان همچین موردی ندیدم

من ساعتی ک نمیخورم هر وقت یادم بیاد😑

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی
هر قرصی عوارض خودشو داره ولی درکل قرص ال دی نسبت به بقیه قرصهاس جلوگیری عوارض بیشتری داره و هیچکدوم ...

خب پس من چیکار کنم 

2738

اخه نمیخوام باردار شم...دور از چشم شوهرم میخورم

خب پس من چیکار کنم 

قرص تری فازیک بخور مطمئن نیستم ولی انگار عوارضش کمتر از قرص ال دی هست.

اگر میخای همسرت متوجه نشه که مجبوری قرص بخوری ولی کاش صحبت کنین و مشکلتون رو از پایه حل کنین چون هرچقدر هم ک پنهونی جلوگیری کنی باز هم موقتی هست

قرص تری فازیک بخور مطمئن نیستم ولی انگار عوارضش کمتر از قرص ال دی هست. اگر میخای همسرت متوجه نشه که ...

فایده ای نداره خیلی بچه دوست داره