2737
2734
عنوان

کیا مرغ عشق دارن بیاین یه لحظه😊

| مشاهده متن کامل بحث + 38471 بازدید | 245 پست
جانم؟ واسه پرریزی؟ یه برهه زمانی پرنده ها تولک میرن پراشون میریزه زیاد ورجه وورجه نمیکنه،سرصدا نمی ...

برای تقویتشون چی بدم بخورن!؟

یعنی نر و ماده رو جدا کنم تو دوتا قفس؟؟

تیکر تولدمه💙💞💥👗👑💍
برای تقویتشون چی بدم بخورن!؟ یعنی نر و ماده رو جدا کنم تو دوتا قفس؟؟

اره 

برو از داروخونه دامپزشکی براشون پودر تقویتی هم بخر

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سوالی بود همینجا ریپلایم کنید بپرسین میام جواب میدم خوشگلا :)

سلام عزیزم

من یه مرغ عشق گرفتم

آقاهه گفت دستیه.همونجا از قفس درآوردش گرفتم دستم و دست دخترمم دادم.

اومدیم خونه از قفس درش آوردم گرفتم دستم.یکم ک دستم بود گازم گرفت.چکارکنم که اروم بشه و گازنگیره؟دخترم ۵سالشه دوسداره بگیرتش دستش اما میترسه

سلام عزیزم من یه مرغ عشق گرفتم آقاهه گفت دستیه.همونجا از قفس درآوردش گرفتم دستم و دست دخترمم دادم. ...

سلام عزیزم

طبیعیه خب مرغ عشق از جابجایی دچار استرس میشه.  یکم بذارش کنارخونه بمونه تا به محیط خونت عادت کنه ،از طرفی شما و دخترتو هنوز نمیشناسه ، حیوونا خیلی باهوشن 

اگه میخوای دستی بمونه براش جفت نذار

یکم به محیط عادت کنه بهتر میشه

ولی ببخشید که میگم اما کم دست بچه بدش، من خودم پسرم پنج سالشه ولی نمیذارم به طوطیم دست بزنه ،چون امکان داره ناخواسته اذیت کنن فشارش بدن حیوون بترسه

و حتی امکان داره الرژی پیداکنن بچه ها ازتماس زیاد با حیوون، البته خودت بهتر صلاح بچتو میدونی

مرغ عشقت چه رنگیه حالا ، نره یا مادست :)

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍

بچها من خیلی دوسدارم پرنده ولی با اوضاع کرونا میترسم

چکارکنم بنظرتون؟

جهان من از گریه است خیس باران    ...   تو باسقف کاشانه من چه کردی؟؟؟             ....................آقا بیا ک زمان آمدنت دیییییر میشود😔
2738
سلام عزیزم طبیعیه خب مرغ عشق از جابجایی دچار استرس میشه.  یکم بذارش کنارخونه بمونه تا به محیط ...

اره مام چند روزه آوردیم خیلی خیلی غریبی میکنن تا میرم نزدیک قفسشون میترسن خوب میشن یعنی؟

ولی من خودم میترسم دست نمیزنم اصلا فقط از تو قفس ارتباط میگیرم کلا فوبیا حیوان و پرنده و خزنده و همه چی دارم اینم آوردیم بلکه یه کم ترسم بریزه 

😂😂😂😂 نمیدونم ب خدا چرا اینطوری شده خانمه ۲ روزه شوهرم مسخره میکنه میگه آقاهه رابطه میخاد این میگ ...

افسردگی بعد از زایمان گرفته😁😁

من ازون دسته آدمایی هستم که گله نمیکنن و به وقتش تلافی میکنن😁😀👊🙃                                                                                       عشششششقم ❤نفسم ❤همسرم😍
اره مام چند روزه آوردیم خیلی خیلی غریبی میکنن تا میرم نزدیک قفسشون میترسن خوب میشن یعنی؟ ولی من خود ...

اگر کلا از بچگیشون باهاشون سربسر نذاشته باشن 

کلا خوی وحشیش رو مرغ عشق داره

قفسشونو یه جا تو کنج بذار

ینی دو طرف قفس بسته باشه

سوالی بود همینجا ریپلایم کنید بپرسین میام جواب میدم خوشگلا :)

سلام عزیزم

منم دو روزه یه مرغ عشق  خریدم

هنوز بالغ نشده 

می خواستم دستیش کنم 

شنیدم نباید براش جفت بخرم تا اهلی شه

ولی عذاب وجدان گرفتم

قهرمان خودت باش🍃ترو جَدِت قسم لایک نکن عاااامو🥲🥺من لایک دوس ندارم خو☹اگه لایک کردی امیدوارم یه هفته اسهال شی و هفته دوم یُبس بشی🙃🖐🤭😁آی اَم یک عدد کاربر صلح طلب🥰
سلام عزیزم منم دو روزه یه مرغ عشق  خریدم هنوز بالغ نشده  می خواستم دستیش کنم  شنی ...

اره درسته نباید جفت داشته باشن

مگر یه جفت دستی 

که بازم وقتی جوجه بدن ،بخاطر حفاظت از جوجه هاشون با ادما پرخاش میکنن

من خودم خیلی موافق دست زدن به پرنده ها نیستم

ولی طوطی و بعضی پرنده ها که جفتگیری و جوجه کشیدنشون سخته رو بهتر میشه دستی کرد و نگه داشت

مرغ عشقا گناه دارن :)

2706