2737
2734
عنوان

درمان بی خوابی..لطفا کمک کنین

94 بازدید | 12 پست

خانومای عزیز همسرم خیلی کم خوابه.‌ساعت ۲نصف شب خوابش میبره وتاصبح هم دوبار بیدارمیشه..دکتر قرص خواب داده..البته دوزش خیلی کمه..اثر نمیکنه..شما راهکاری میدونین؟تو۲۴ ساعت شبانه روز ۴ساعت میخوابه فقط

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
دوباره ببرن دکتر تا دوز داروشون رو ببرن بالاتر منم با قرص خواب فقط خوابم میبره    

وای چرااخه؟میگم بریم دکتر طب سنتی..بهتراز داروی شیمیایی هست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای چرااخه؟میگم بریم دکتر طب سنتی..بهتراز داروی شیمیایی هست

من جوشونده هم روم تاثیری نداشت اگه نخوابم مریض میشم مجبورم با دارو 

ممنون میشم برای خوشبختی و ازدواج خواهرم صلوات بفرستین  
2728
من جوشونده هم روم تاثیری نداشت اگه نخوابم مریض میشم مجبورم با دارو 

خیلی سخته..دلم میسوزه براش

عزیزم یه سوال دارم من سه ماهه اقدام به بارداری کردم و نشده متاسفانه ..دلرم به عکس رنگی فکر میکنم اگه مشکلی مثل چسبندگی داشته باشم البته من زایمانم طبیعی بوده 7سال پیش ،یا لولهای رحمی انسداد داشته باشه علایمی تداره هیچی ؟؟میخام بدونم فقط از روی عکس مشخص میشه؟؟)

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
عزیزم یه سوال دارم من سه ماهه اقدام به بارداری کردم و نشده متاسفانه ..دلرم به عکس رنگی فکر میکنم اگه ...

نه عزیزم علایم که نداره..چسبندگی هم داشته باشی هم مشخص میشه هم درمان میشه..یعنی عکس هیستروگرافی هم جنبه تشخیصی داره هم درمانی.‌ولی ۳ماه کمه..کمی هم صبرکن..اصولا ۶ماه به بالا عکس میخواد..بالاخره ۷ساله پیشگیری میکنی ی مدتم طول میکشه که بارداربشی

2738
عزیزم یه سوال دارم من سه ماهه اقدام به بارداری کردم و نشده متاسفانه ..دلرم به عکس رنگی فکر میکنم اگه ...

راستی دررابطه باامضات هم بگم حتما پیش متخصص زنان برو وتعیین جنسیت کن..

راستی دررابطه باامضات هم بگم حتما پیش متخصص زنان برو وتعیین جنسیت کن..

سه ماه تحت نظر  بودیم رژیم و انواع و اقسام قرص و ازمایشو....اصلا باردار نشدم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
سه ماه تحت نظر  بودیم رژیم و انواع و اقسام قرص و ازمایشو....اصلا باردار نشدم

اخه دکتر سونوگرافی مرده من شهرستانم ومعذبم نمیدونم خودش انجام میده؟

اخه دکتر سونوگرافی مرده من شهرستانم ومعذبم نمیدونم خودش انجام میده؟

نه عزیزم..دکتر انجام نمیده..کارشناس رادیولوژی میگیره این عکسو..دکتر فقط جواب مینویسه

نه عزیزم..دکتر انجام نمیده..کارشناس رادیولوژی میگیره این عکسو..دکتر فقط جواب مینویسه

خوب خداروشکر ببخشید گلم من زایمانم طبیعی بوده امکان چسبندگی و انسداد لولها هست؟