2733
2739
عنوان

از مهر تا الان،دیفن باخیای من سه تا برگ داره😥

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 18 پست

الان فصل خواب گیاهاست عزیزم رشدشون متوقف میشه. تو این فصل حتی گلدونشون هم نباید عوض کنی

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
الان وقت رشد گیاه نیست، تا اوایل اردیبهشت بمون اگه تغییر نکرد اون موقع دلواپس باش، شرایط نگهداریشو م ...

نه

سرچ میکنم

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخم مرغ که اب پز میکنین ابشو دور نریزید بریزید پای گل  اینقده حال میکنه باهاش

تخم بلدرچین هم قبوله

همین الان برای پسرم دارم آبپز میکنم

زندگیم نیاز به یه معجزه داره. یه(صلوات)برام از ته دل بفرست اگه امکان داره.ممنون.
تخم بلدرچین هم قبوله همین الان برای پسرم دارم آبپز میکنم

اره مهم موادشه

برای سلامتی مامانم صلوات مهمونم میکنی ؟ممنونتون میشم                                                                    خیلی دعا کردم ولی خواست خدا با دعای ما فرق داشت برای شادی روح مادرم دعا کنین لطفا 😔هیچوقت فکر نمیکردم اینو اینقد زود بگم 
2731