2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شماقبل بارداری میدونستین فیبروم دارین؟

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731

دوست عزیز منم چندتا فیبروم دارم ،مامانم کلی پیشنهادات گیاهی داشت که البته به نظرم دل خوش کنک بود. اما دکترم بهم گفت هیچ دارویی نمی خواد. مگه اذیت کنه تو هفته هجده خونرسانی به یکیش قطع شد و دو روز از درد مردم دکترم یه داروداد که گفت فقط سه روز می شه استفاده کرد. چون آب دور. جنین رو. کم می کنه و کلا دردم رو خوب کرد اما کلا دکترم می گه ما باهاش کاری نداریم تا اون با ما کار. نداره 

2738
نه همراه با بارداری رشد کرد 

منم میخواستم اقدام کنم که دیدم فیبروم دارم

دکترای زنان و مثلا متخصیصین که چیزی ازشون برنمیاد

من با طب سنتی تحت درمانم و کلی نتیجه کرفتم خداروشکر

🧚‍♀️

اسم داروم ایندومتاسین بوداول دوتا بعد. هر. ۶ساعت یکی  خوردم این دارو با آب زیاد. باید می خوردم و تو اون سه روز فعالیت سنگین نمی کردم می دونم بعد. هفته سی ممنوعه ولی باید. بری سونواگه درد داری و معلوم شه خون بهش نرسیده یا تو. خودش خونریزی کرده 

یه بارم دو هفته پیش درد. گرفت اما نه مثل بار. اول و. بعد. خودش خوب شد

قبل بارداری میدونستم فیبروم دارم. پیش ده تا دکتر رفتم یک سری گفتن بیا عمل کن یک سری هم گفتن بچه بیار. پس شما هم درد دارید؟ یبوست هم گرفتید؟  حالا که بچه دار شدم دکترها میگن فقط باید دعا کرد که بمونه چون فیبروم باعث زایمان زودرس میشه

2706