2733
2734
راست میگه غذاهارو دور از ساختمون بریزین😐

تو کوچه مون گربه پره

منم بیرون می ذاشت اما الان تازه زاییده، دلم می سوزه 

بیچاره لاغر ،نمی تونه بچه هاشو که ول کنه بر 😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حق رو به همسایه هاتون دادم چون شما غذا دادی موندگار شدن منم اگه تو ساختمون اینجور بشه خوشم نمی ...

فقط ما بهش غذا ندادیم خوام دفاع کنم ولی ما تقریبا گیاه خواری و قاعدتا چیز زیادی از ما بهش نمی رسید

اما چون تو این یه هفته مدیر من و دخترم و دید داریم مریم پارکینگ به همسرم زنگ زده

2728

مامانم اینا هم به گربه های کوچه غذا میدن، همش اهالی ساختمون باهاشون درگیرن، داستانی داریم بخدا

ملت اکثراً حیوان آزار هستن، آخه چند تا گربه کوچولوی ملوس مگه ترس دارن یا آزاری به کسی میرسونن؟!   

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
فقط ما بهش غذا ندادیم خوام دفاع کنم ولی ما تقریبا گیاه خواری و قاعدتا چیز زیادی از ما بهش نمی رسید ...

عزیزم هر کس یه نظری داره

من به شخصه اصلا خوشم نمیاد وقتی تو ساختمون دارم رفت و آمد میکنم گربه هی بیاد و بره ولی شما واست مهم نیست

ولی وقتی تو آپارتمان داریم زندگی میکنیم مجبوریم به نظرات هم احترام بزاریم

شما دیگه اصلا غذا نبر واسه گربه

صلوات
پناهگاه ها گربه های سالم رو قبول نمیکنن

آخه بدجنسیه واقعا 

توی این زمین خدا ما حق داریم ولی این بدبختا حق ندارن خدا دلم براش کباب شده بود از شدت گرسنگی می لرزید و ناله می کرد موقع اصلا فکر نمی کنم که گربه دوس دارم یا نه فقط فکر می کنم یه موجود بیچاره چشم امیدش به منه 😢

2738
پناهگاه ها گربه های سالم رو قبول نمیکنن

خوشبختانه توی مشهد قبول میکنن مخصوصا اگر توله داشته باشن بعد توی کانال میزارن و براشون سرپرست پیدا میکنن

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00
آخه بدجنسیه واقعا  توی این زمین خدا ما حق داریم ولی این بدبختا حق ندارن خدا دلم براش کباب شده ...

کاشکی تا وقتی توله هاش بزرگ بشن ببرینشون خونتون بعد توی بهار که هوا بهتره یه جای مناسب ولشون کنین یا براشون سرپرست پیدا کنین

همہ چے درست میشہ 32ـُــــم همین مـاه ساعتِ 25:00
خوشبختانه توی مشهد قبول میکنن مخصوصا اگر توله داشته باشن بعد توی کانال میزارن و براشون سرپرست پیدا م ...

خیلی دلم می خواست بیارم خونه، ولی اولا همسرم حساسیت داره، بعدشم واقعا حوصله و توان مسئولیت یه موجود دیگه رو ندارم 

آخه بدجنسی واقعا  توی این زمین خدا ما حق داریم ولی این بدبخت حق ندارن خدا دلم براش کباب شده بو ...

آخی عزیزم، خدا خیرت بده، میدونی این کار خیری که میکنی چه برکتی به زندگیت میاره؟

ما هم خانوادگی حامی حیواناتیم، هر کدوم یه لشکر گربه تو کوچه داریم، یکی دو تا هم تو خونه   

منم اینجا تو کوچه مون کلی گربه دارم که غذا میدم بهشون، خونه ما ویلاییه، همسایه هامون قفل نیستن، ولی همسایه های مامانم اینا واقعا زبون نفهمن

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏