2726

امروزدخترموسپردم به پدرش گفتم یک ساعت بگیرش تانوبت دکترم بشه..بعدانقدرمطب شلوغ بوددکترهم هرنفرونیم ساعته ویزیت میکرد..خیلی لفتش میداد...نوبت من ساعت ۹شب شد...خلاصه همسرم تماس گرفت وغرمیزدکه بچه داره اذیتش میکنه‌ونمیزتره به کارهابرسه...منم حال خودم خراب وخ....شدیدنمیتونستم بچه بغل بگیرم..هی گفتم الان تمام میشه دیدم نه باباحالاحالاهااینجام...رفتم به منشی که دخترخیلی مهربونیه دفعه قبلم بچمونگه داشت برم ویزیت بشم گفتم‌گفت نمیشه بایدبمونی برویک ساعت دیگه بیامنم دیدم‌نمیتونم بمونم زنگ زدم بچه رواوردکه برم خونه دیدم همسرم‌اومده ومیگه چراجلوی درنشستی بروتومطب بشین یعنی چی اینجانشستی اخه اومده بودم پایین حوصله م سررفته بود..خلاصه حتی نپرسیدحالمو😔رفت وبچه ی شیطونموگذاشت بغلم....

حالامگه‌میشینه انقدراذیت کردتانوبتم شدرفتم داخل بعددکترم یکم صحبت راجب مشکلم..دست اخرگفت توی این شرایط چراتنهااومدی چراهمسرت نیومدحتمابایدروبه قبله بشی بیاد...گفتم سرکاربودوایناگفت بایدمیوردت...تونبایدوسیله سنگین بلندکنی کمترکارکنی خودتوتوخونه بزن به بی حالی بزاربفهمه.....😐

ازاونجایی که‌ من خیلییی‌کاری ام‌نمیتونم بشینم تاکسی کارهاموانجام بده....شوهرمم که ۷میره ۱۲میادبعدش میگه خستم

..خوب من چطوری کارهاموانجام ندم‌تااکن وقت اصلاعصبی میشم..امروزم‌کلی شستشوداشتم....خیلی اذیت شد‌م احساس کردم بااین حرف دکترصدسال شکستم..وقتی گفت چرانیاوردت واینا....خیلی حساسم‌من لعنتی😣..

اونجامیدیدم همسرای خانم های دیگه یااومده بودن یازنگ میزدن بهشون ولی شوهرمن یک بارم زنگ نزدکه اصلاچی شدبچه اذیت‌نکرد...ازنظرمالی وزناشویی خوبه...ازاین نظرخنثی است....اصلامشکلمومریضی منوجدی نمیگیره..این باعث شده به شدت حسرت بخورم که چراشوهرای دیگه اونجوری ان واسه‌من نه...

الانم خونه اومدرفت بغل بخاری وخوابیدحتی نگفت چی شده...بعدفهمیدم مریض شده ومن بهس دارووشام وچایی دادم...ولی اون....

خیلی ناراحتم...باورنمیکنیدحتی دلم میخادازش جدابشم‌بخاطراین حرکتش...

دلم داغونه...کسی دردمنومیفهمه اینجا؟😐

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اسم شوهرت چيه حس ميكنم شوهر منه 😐

مربى بدنسازى بين المللى / 2 کیلو افزايش وزن - ٨ كيلو كاهش وزن - در ماه (اصولى و سالم).و ناگهان در يك بعد از ظهر زمستانى وقتى كنارم آرام خوابيده بودى به ياد آوردم روزهاى رفتنت را، انگار درد مشت هايى كه آن روزها به ديوار مى زدم را تازه حس كردم، به تو نگاه كردم و به دستهايم... (متن واقعيه كپى نشه 🌹)

تقصیر خودته زن باید ناز کنه،یکم مریضیت نشون بده اصلا 2روز ظرف نشور،از یکم کمک بگیر

درسته اینجور کارا نمایشه ولی نیازه ببینه تا درکت کنه

وقتی همه جا تمیزه توهم شاد و شنگولی از کجا بفهمه چقدر روزا درد کشیدی؟

خدایا شکرت هزاربار

با معصوم ازدواج نکردی...

هر مردی یه عیوبی داره... 

این عیب همسرتونم تقصیر شماس که واسش جا ننداختی!

وقتی زن خودشو مستقل و بی نیاز از مرد نشون میده، نتیجه ش میشه همین...

عزیزم مشکلت چیه؟ مردا همینجورین  کم پیش میاد ناراحتیشونو نشون بدن

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

مشکل خیلی از خانمهاس از بس خودشون رو فدای زندگی کردن به کل خودشون رو از یادد بردن

بقیه هم اونا رو ...

و دیگه کسی حتی برا مریض بودنشون هم ارزش قایل نیست

به نظرم این عادت رو با سیاست و کم کم از خودت دور کن کمی به فکر سلامتی خودت باش حالا یکی دو روز تو هفته خونت نا مرتب باشه چیزی نمیشه🙂 

مرا از رنج های عاشقی بیهوده ترساندی، فقط سربسته می گویم،   طبیب ازخون نمیترسد.

حساس نشو

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
2706