عنوان

پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 6076 بازدید | 23 پست
اگه مثبت بوده حتما آزمایش بده یا دوباره بی بی چک بزن

دوتا مدیکور و یه لاوین و روژان( البته خیلی کم بود روژان) هاله داشت

موعدم حدود ۱۴ تا ۱۶ بود

من چهارشنبه هفته قبل ازمایشم منفی بود

از شنبه لک بینی داشتم و امروز پریود شدم

پریودای قبلیم حیلی شدید بود

این شدید نیست ولی دقیقا پریوده ممکنه حامله باشم؟ مگه نمیگن اونایی که همزمان پریود میشن خیلی کمه پریودشون؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
اگه مثبت بوده حتما آزمایش بده یا دوباره بی بی چک بزن

ببین گیاه زنیان بخر میتونی با گردو بجوی بخوری.یا عرق طبیعیشو بخر روزی ی استکان بخور

باردارا و شیرده ها ممنوع بخورن چون تو بارداری سقط میشه تو شیردهی شیر کم و قطع میشه

حتما بخر

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا مدیکور و یه لاوین و روژان( البته خیلی کم بود روژان) هاله داشت موعدم حدود ۱۴ تا ۱۶ بود من چهار ...

اره دوست من اولین ماه بارداریش پریود شده بوده ولی اونم خونریزیش کم بوده

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
2731
ببین گیاه زنیان بخر میتونی با گردو بجوی بخوری.یا عرق طبیعیشو بخر روزی ی استکان بخور باردارا و شیرده ...

خب بنظرت با قرص خودمو درمان کنم بهتر نیست؟

چون دکترا میگن بادرمان شیمیایی داروگیاهی مصرف نکنین

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...
خب بنظرت با قرص خودمو درمان کنم بهتر نیست؟ چون دکترا میگن بادرمان شیمیایی داروگیاهی مصرف نکنین

هر کدومو ک میدونی راحتی.اول دارو شیمیایی برو اگه درست نشد بعد این دارو گیاهی

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
اره دوست من اولین ماه بارداریش پریود شده بوده ولی اونم خونریزیش کم بوده

اخه من بارداری اولم اینجوری نبودم😕😕

حالا اگه زود تموم شد یه بیبی چک میزارم

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊