2703
2553
عنوان

پرولاکتین بالا

6062 بازدید | 23 پست

سلام کیا بخاطر پرولاکتین بالا دچار تنبلی تخمدان شدن؟چقد درمانتون طول کشید؟الان دیگ تنبلی ندارین؟

بیا لبخند بزنیم بدون انتظار هیچ پاسخی از دنیا...

سیر و پیاز و سبزی ریحانه و شوید.سیاه دانه و زیره و رازیانه نخور

داروهاتو منظم بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

مگه پرولاکتین بالا تنبلی تخمدان میاره؟!

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سیر و پیاز و سبزی ریحانه و شوید.سیاه دانه و زیره و رازیانه نخور داروهاتو منظم بخور

پس چرا انقد تو نت نوشته پیاز و رازیانه و سیاهدانه برای درمان تنبلی تخمدان خوبه؟

2720
پس چرا انقد تو نت نوشته پیاز و رازیانه و سیاهدانه برای درمان تنبلی تخمدان خوبه؟

برا پرولاکتین سمه

اون برا اوناییه ک پرولاکتین ندارن یا صفراوی نیستن

اصلا نخوریا 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
مگه پرولاکتین بالا تنبلی تخمدان میاره؟!

نامنظمی میاره. من تنبلی داشتم ولی پرولاکتینم بالا نبود .

برا پرولاکتین سمه اون برا اوناییه ک پرولاکتین ندارن یا صفراوی نیستن اصلا نخوریا 

وای من پیاز خام رو تو وعده های غذاییم جا داده بودم

تازه رفتم داروگیاهی بهم رازیانه و سیاهدانه داده😢

2714

[QUOTE=82147664]وای من پیاز خام رو تو وعده های غذاییم جا داده بودم تازه رفتم داروگیاهی بهم رازیانه و سیاهدانه داده...[/QUOT]

خداروشکر زودتر تاپیک زدی 😑

من پرولاکتینم 3-4 ماه پیش 48 بود پس بااین وجود الان باید بیشتر شده باشه

دیگه از این ب بعد مراقب باش

بله اگه باردار یا شیرده نباشی

من بچه م رو از شیر گرفتم

ولی شیرم قطع نشد

دکتر گفت پرولاکتین بالاس و برام قرص گابرگولین داد

اقدام هم کرده بودم برا بارداری

این ماه حدود یک هفته عقب افتاد پریودم

بیبی چک ها هاله داشت ولی لک بینی شروع شد ۳ روز خیلیییی کم لک دیدم

و بعدش پریود شدم

ممکنه پس کیست بوده؟

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
[QUOTE=82147664]وای من پیاز خام رو تو وعده های غذاییم جا داده بودم تازه رفتم داروگیاهی بهم رازیانه و ...

اره

ولی چون فردا میخوام برم کلینیک ناباروری تاپیک زدم ببینم چقد درمانم طول میکشه

اخه هم بخاطر پرولاکتینم سقط داشتم هم دلم خیلی نی نی میخواد😭

من بچه م رو از شیر گرفتم ولی شی م قطع نشد دکتر گفت پرولاکتین بالاس و برام قرص گابرگولین داد اقدام ...

اگه مثبت بوده حتما آزمایش بده

یا دوباره بی بی چک بزن

اره ولی چون فردا میخوام برم کلینیک ناباروری تاپیک زدم ببینم چقد درمانم طول میکشه اخه هم بخاطر پرول ...

ان شاءالله ب زودی نی نی دار میشی

برو ی ازمایش دیگه بده

2706