1147
648
عنوان

بخاطر جارو برقیم گریه کردم😭

418 بازدید | 23 پست

امسال واقعا سال بدی بود.

پنج نفر از عزیزامونو تو یه شب از دست دادیم.

خونه مثل دسته گلم رو آب گرفت و با مصیبت جمعش کردیم.

چند روز پیش هم دزد به خونمون زد و طلا و پول برد.

فردا مهمون دارم.امشب خواستم یه کم از کارامو انجام بدم فردا سرم خلوت باشه.گفتم جارو برقی بکشم.

رفتم توی اتاق هرچقــــدر گشتم نبود!گفتم شاید شوهرم تو اتاق دخترم گذاشته.اونجا هم نبود.کل خونه رو گشتم ... بله!دزد بی شرف اونم برده و من امشب متوجه شدم.چون پشت تختم بود با بخارشو دیر فهمیدم.چون هدیه خالم بود دلم گرفت و کلی گریه کردم.میدونم که واسه جارو نبود واسه بدبیاری هام بود😔

از این همه انرژی منفی خسته شدم.

هربار از ته دلم دعا میکنم خدا بهمون ارامش بده فرداش یه بلایی سرمون میاد!

😔😭چکار کنم؟

ی قفل درست بنداز 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسته اجاره ای صرفاً جهت عکس گرفتن با سفره هفت سین موجود است هزینه هر ساعت اجاره و ماندن بر سفره هفت سین 5 هزار تومان میباشد  

مامانا ی مهربون  چیدو برای عیدی یه تخفیف خیلی خوب تا 25 اسفند داره

کد تخفیف ویژه نی نی سایت chido97145

کلیک کنید

1158

اگه دوستان منو نخورن یه قربونی کنین ☹

زمان بچگیم قرار بود عموم زمان نذری پختن بیاد خونمون . بابام گفت میری پیش عموت اگه گل آورد میگی عمو شما خودتون‌ گلید . اگه شیرینی آورد میگی عمو شما خودتون شیرینی این .اون روز فرا رسید ... ولی متاسفانه عموم گوسفند آورده بود ..... منم که بچه بودم .....میفهمید ... بچه 😆

ایشالله خدا ب دلت ارامش بده 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
8
1167
حق داری بعضی وقتا آدم خودشو برا ناراحتیای بزرگش محکم نگه داشته بعد یهو با یه چیز کوچیک دیگه تحملش تم ...

شوهرم هاج و واج نگام میکرد

میگه دیوونه فردا صبح میرم بوش میخرم

خبر نداره دل من از جای دیگه سوخته

شوهرم هاج و واج نگام میکرد میگه دیوونه فردا صبح میرم بوش میخرم خبر نداره دل من از جای دیگه سوخته

آخی خب برا مردا شاید درکش سخت باشه چون مسائلو خیلی ساده تر از ما میبینن . حتما برا همه این اتفاقایی که برات افتاده حسابی عزاداری کن نذار به دلت بمونه و طولانی بشه. 

هر داستانی دوطرف داره، یه طرفه به قاضی نرو!
835