2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره حس میکنم دارم سرمامیخورم همش عطسه میکنم

بخاطر همونه مامان منم امروز خورد همش راب را دستشویی هس

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤
2731
فک کردم مثل دیروز من تو دستشویی گیر کردی😂

عههه چطوری گیر کرده بودی منم چندوقت پیش گیرکرده بودم تودسشویی اونقد سروصداکردم همسایه هااا همه فهمیدن جز شوهرم .خوابش سنگینه

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
😂😂😂وای چیشد بعد

همسایمون خانواده شوهرمو میشناخت زنگ زده بود به شوهرم جواب نداده بود بعد زنگ زده بود برادرشوهرم اوناهم فک کرده بودن ما دعوا کردیم باشوهرم منو زندانی کرده خلاصه اونقد فریاد زدم شوهرم یه لحظه شنیده بود اومد درو بازکرد.پسرهمسایه از بالاپشت بوم میخواسته بیاد خونمون ببینه چه خبره یعنی اگه میومد خیییلی بدمیشد🙈🙈🙈

دخترم توهمه زندگیمی عاشقتم.خوش اومدی به زندگیمون😍
2738
همسایمون خانواده شوهرمو میشناخت زنگ زده بود به شوهرم جواب نداده بود بعد زنگ زده بود برادرشوهرم اوناه ...

😂😂😂😂😂😂وای مردم ا خنده 

خدانصیبه دشمنه ادمم نکنه 😂😂 هرجارومیشه تحمل کردجزدستشویی

💖
عههه چطوری گیر کرده بودی منم چندوقت پیش گیرکرده بودم تودسشویی اونقد سروصداکردم همسایه هااا همه فهمید ...

😂😂😂درو هل دادم  فک کنم از پشت قفل شد روم وای یعنی تااین حد سنگین بود؟اخر کی نجاتت داد