2726
عنوان

خانما میشه نظربدین

55 بازدید | 10 پست

سلام هفته ی دیگه عروسی برادر جاریمه و عصرونس،عروسی برادر من هم عصرونه بود،خواهر شوهرم و جاریم کادو نیاوردن حالا برای عروسی برادر جاریم خواهر شوهرم کادو میبره،اگه من نبرم زشته؟به نظرتون ببرم با توجه به اینکه اون کادو نیاورده یا نبرم؟ممنونم ازتون

از شوهرت بپرس من بودم اون نیاورده منم نمیبردم

شوهرم میگه ببر ولی نبرم هم نمیگه چرا،اخه من دیگه خواهر یا بدادری ندارم ک بخواد جبران کنه ولی اون داره،من میگم عزت عزت میاره،فقط چون خواهر شوهرم میبره میگم نکنه زشت باشه ک اون کادو بده من ندم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نبر عزیزم.....چیزی ک عوض داره گله نداره ....

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن

راستی عصرونه یعنی چی

۲۱ماه اقدام....به امیداینکه این ماه باردارشم و از خونه تکونی فرار کنم....خدایا چندساله دارم میگم انشالله سال تحویل ۳تایی میشیم پس ناامیدم نکن توکه میبینی غریب و بیکسم....امیدم به تو ...من حتما حتما تا اردیبهشت طبیعی باردارمیشم بگو انشالله...😍دوست گلم یه صلوات مهمونم کن
یعنی شام نبود،سه تاشش بود به صرف میوه و شیرینی،بردم خواهر،چون شوهرم دوست داشت ببرم ولی ناراحتم ک برد ...

اشکالی نداره دیگه بردی فکرشونکن....ولی خیلی بی ادبن وقتی واسه داداش تو نیاوردن واسه داداش اون هدیه میبرن خانواده شوهرت.....توهم فداسرت عوضش تو احترام خودتو گذاشتی دیگه