1147
44

سلام خانوما😢😢

من یه آدمی هستم اصلا گوشی شوهرمو چک نمیکنم و آزادش گزاشتم...زیاد پاپیچش نیستم

تو این مدت خیلی سرد شده بود فوق العاده بداخلاق و بهانه گیر و تا عصبانی میشد کتکم میزد😔😔😔😔

صبح تا شب تو گوشیش بود هر وقت خونه بود یسره تو اتاقش بود منم حق نداشتم برم تو اتاقش وگرنه دعوا راه مینداخت...

تا اینکه امروز بهم گفت برو ببین چی پیام اومده به گوشیم انگاری هواسش نبود منم دیدم اون چیزیو که نباید میدیدم😢😢😢😢😢

اون خانومه بهش پیام داده بود...

شوهرم کلی قربون صدقش رفته بود😭😭😭😭چیزایی که تا حالا به من نگفته بود😔😔😔😔😔

من به روش نیاوردم و اون لحظه اینقدر ناراحت بودم فراموش کردم اسکرین بگیرم...

الان گوشیشو دیدم دیدم که چتاشو پاک کرده....

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
یعنی خودش خاست بری ببینی پیاماشو؟؟؟

فکر کرد پیام اومده به گوشیش

نمیدونست از طرف اونه...

خیلی سخته زندگی با کسی که یه زمانی عاشقش بودی ولی الان ازش متنفری...خیلی سخته زندگی با کسی که با تو مثل شمر برخورد میکنه ولی محبتاشو برای یه نفر دیگه خرج میکنه...متنفرم از این زندگی که فقط باید بسوزمو بسازم...هیچ دردی بالاتر از خیانت و بیمحبتی شوهر نیس...😔😔
1194

وااای😔😔😔ای خدا خیلی بده من امروز یه لحظه سید روسپیدخوندم دیونه میشدم 😒😒

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
'#منن' "دولانان" (گوجالمآز) 😊                                 روزای خوبی توراهه پرازآرامش امسال😊 اگه توپیش من باشی عجب سالی بشه امسال😻یه حسی که بهم میگه امسال توروچشمام میبینه 😜اگرچه انتظارت هم برای من شیرینه😍یه عمری منتظربودم واسه روزی مثل امروز💖 منم میخام نوباشم مثل سالی که نومیشه قراره دنیا اروم شه 😻میدونم پیش تومیشه😊😘                              اگه خدابخاد😊❀غیرممــــکن❀✰ممـــــــکن✰میشود😜😄:))                          
ب روت نيار ولي پدرشو دربيار

چجوری؟

ب روت نيار ولي پدرشو دربيار

این دقیقا شیوه ی منه

تو اگ مجردی این همه سیاست زنانه از کجا بلدی خدایی😂😂 دست ننت درد نکنه با دختر بزرگ کردنش😂

وَ جـ💙ــانِ مَن اَست اِستِقلالـ ... 
1184

وای من از زندگیتون و تاپیکاتون خبر دارم 

چقدر بد خدا صبرت بده کاش جدا بشی این ادم به دردت نمیخوره مخصوصا هنوز سنت پایین😔

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقدر بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقدر بدن.....!!!!!
1178