2703
2553
یعنی بدن سوخت و ساز پروتینو انجام نمیده.امونیاک باید به اوره تبدیل بشه و دفع بشه.یه نوع سمه جلو رشد ...

سلام عزیزم خواستم بدونم بچه ات چیشد متابولیک بود یا نه الان در چه حاله اخه دخترمنم امونیاکش بالاست خیلی نگرانم

محتاجم به دعا
سلام عزیزم خواستم بدونم بچه ات چیشد متابولیک بود یا نه الان در چه حاله اخه دخترمنم امونیاکش بالاست خ ...

سلام عزیزم.الحمدلله ازمایشش از المان اومد و سالم بود.دکتر گفت امونیاک درصد خطاش تو ازمایش معمولی خیلی بالاست.دخترت علامت خاصی داره؟چند وقتشه؟

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم.الحمدلله ازمایشش از المان اومد و سالم بود.دکتر گفت امونیاک درصد خطاش تو ازمایش معمولی خیل ...

خدارو شکر ایشاالله نی نی ها همشون سالم باشن راستش دخترمن تب کرد و کمی بیحال بود خوب شیر نمیخورد بردمش اورژانس اطفال آزمایش و معاینه که شد گفتن مننژیت داره و تو ازمایشها امونیاک بالا بود چن بار دیگه هم ازمایش گرفتن بازم بالا بود اخرین بار ۱۳۷بود الان بنزوات و ال کارنتین میخوره مشکل خاصی نداره دکتر حتی ازمایشات المان هم واسش ننوشت اما من خیلی نگرانم

محتاجم به دعا
خدارو شکر ایشاالله نی نی ها همشون سالم باشن راستش دخترمن تب کرد و کمی بیحال بود خوب شیر نمیخورد بردم ...

انشالله بلا از دخترت به دوره.ناشتابودن قبل ازگایش خیلی مهمه.باید چهار ساعت حتی شیرم نخوره.اونجوری جوابش درست در میاد

ارامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم
2456
خدارو شکر ایشاالله نی نی ها همشون سالم باشن راستش دخترمن تب کرد و کمی بیحال بود خوب شیر نمیخورد بردم ...

سلام تو آزمایش دختر منم آمونیاک و لاکتاتش بالاست دوباره تکرار کردم آزماش رو دختر شما چطوره؟

تا چند وقت دارو مصرف کرد؟ راستش من خیلی نگرانم چند روز هم هست که بیحاله 

دختر من اول بی اشتها شد بیقرار بود و گاها در روز چن بار بیحال میشد بگتب کرد و کل بدنش قرمز شد بردم بیمارستان گفتن عفونت شدید داره بعد که ازمایش گرفتن گفتن امونیاک خونش بالاست البته چون ما ازدواج فامیلی نداشتیم و سابقه این بیماری دکتر گفت احتمالا بعلت عفونت در بدن امونیاکش بالاست وجای نگرانی نداره حدود دوماه دارو مصرف کردیم واسش و مرتب ازمایش میدادیم دفعه اخر که ازمایشاتش خوب بود دکتر داروهاش قطع کرد و گفت یه هفته بعد دوباره آز بدین اگه خوب بود ینی این مشکل رو نداره که خداروشکر بعد قطع دارو هم ازمایشاتش مشکلی نداشت 

محتاجم به دعا
2714
دختر من اول بی اشتها شد بیقرار بود و گاها در روز چن بار بیحال میشد بگتب کرد و کل بدنش قرمز شد بردم ب ...

ممنون از جوابت 

زردی دختر من طولانی شد آزمایشهای اولیه مثل فاویسم و تیرویید و  cbc و .... انجام دادم مشکلی نبود که دکتر آز آمونیاک و لاکتات و ..... رو نوشت هنوز نتونستم نمونه ادرار بگیرم از دخترم تو جواب آمونیاک 133 و لاکتات 64 شد که دکتر گفت که اصلا اون آزمایشگاه رو قبول نداره و دوباره تکرار کردم 3 تیر جوابش میاد خیلی نگرانم ولی با توضیح شما یه مقدار آرومتر شدم هرچند علایم میتونه متفاوت باشه چون علتش متفاوته ولی بازم ممنون

ممنون از جوابت  زردی دختر من طولانی شد آزمایشهای اولیه مثل فاویسم و تیرویید و  cbc و .... ...

نگران نباش میتونه از زردی هم باشه یادمه تو بیمارستان مدام ازمون میپرسیدن که زردی نداشته بچه ؟؟؟اخه زردی مربوط به کبد هست وقتی کبد خوب کار نکنه میتونه امونیاک هم بره بالا

محتاجم به دعا
نگران نباش میتونه از زردی هم باشه یادمه تو بیمارستان مدام ازمون میپرسیدن که زردی نداشته بچه ؟؟؟اخه ز ...

مشکل همین زردیه برای دختر کوچولوی من دعا کنید آخه فقط 2 ماهشه دقیقا امروز 2 ماهش رو پر کرده

مشکل همین زردیه برای دختر کوچولوی من دعا کنید آخه فقط 2 ماهشه دقیقا امروز 2 ماهش رو پر کرده

خدا خودش حافظ این فرشته ها هست بخدا دختر من ده روز بیمارستان بود یه لحظه هایی گذروندیم که نگوومن که فک میکردم یا بچم میمیره یا فلج ذهنی و جسمی میشه دخترم ۳ماهش بود اصلا امید نداشتم اینقدر زجه میزدم و التماس خدا میکردم الان ماشاالله خوبه امیدوارم نی نی شماهم هرچی زودتر سلامتیشو بدست بیاره کاملا حس و حال الانت رو درک میکنم که چیا تو دلت هست من همیشه میگم خدایا هیچ پدر و مادری رو با فرزندش امتحان نکن خیلی سخته اگه لایق باشم دعا میکنم ایشاالله که هر چه زودتر شادی و سلامتی و ارامش بهتون برگرده 😘حتما حتما بیای از حال دخترت بهم خبر بدی ممنون فقط و فقط با کمال ارامش هر کاری لازمه واسش بکنید و درمان رو کامل انجام بدید واسه امونیاک باید ببری فوق تخصص غدد اطفال یه دکتر خوب پیدا کن و کاملا تحت نظر همون باش

محتاجم به دعا
2706