2737
2734
برنامه های جوراست   چیه هر چی توی نت میزنم نمیاد اسمش همینه??

جوفراست هست اسمش اشتباه تایپی شده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واي دخترمنم حسابي سرويسم كرده 😭خستم از دستش همششششش لجبازي ميكنه هرچقدر تشويقش ميكنم جايزه ميدم فايده نداره 

فقط و فقط بايد حواسشون رو پرت كرد

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
چیکار میکنه مثلا؟

کارایی که واقعا منو عصبی میکنه. 

مثلا از سر لجبازی لب به غذا نمیزنه. 

یا اینکه بارها بهش گفتم پای برهنه رو پله ها نرو

ولی عمدا پا برهنه میاد رو پله ها. چند شب پیش داشت کفش میپوشید بهش گفتم برسام کفش بپوش میخوای بری بالا. با محض اینکه من این حرفو زدم دمپایی هاشو درآورد بعدش رفت از پله ها بالا 

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
2728

بچه های لج باز پدر مادر لج باز دارن.شما ها کدومتون لج بازین؟ به نظرم باهاش لج نکن بذار ببینه که گوتاه میای بگذار تا وقنی به کسی یا خودش آسیبی نمی رسه هرررکار می خواد بکنه.یه مدت امتحان کن.به هر حال این نظر من هست.

استارتر پسر منم نزویک سه سالشه و واقعا خیلی از کارایی که گفتیو میکنه و من به ابن نتیجه رسیدم که تا وقتی که کاری که میکنه به سلامتی خودش یا ما آسیبی نزنه بهش تذکر نمیدم چون بجه به دنبال استقلاله و این استقلالو با مخالفت با شما به دست میاره حالا دستش جیشی بشه چی میشه یه اب میگیری یا پاش خاکی بشه 

اگه از مسایل ساده بگذری بیشتر به حرفت گوش میکنه

شما با تنبیه بدنی هم آسیب جسمی و هم روحی به فرزندتون وارد میکنید  ... فرزند شما ۳.۵ سالشه و فکر میکنم تایم اوت کردن روش مناسبتری باشه ... در چنین شرایطی اول سعی کنید خشمتون رو کنترل کنید و به فرزندتون منتقل نکنید با تنبیه بدنی ممکنه شما کاملا ناخواسته آسیب جدی به فرزند سالمتون وارد کنید ضمن این که بپذیرید فرزند شما فقط ۳.۵ سالشه و کاملا بی دفاع ... مطمعننا نباید ازش توقع داشته باشید یک رفتار بی نقص داشته باشه ... سعی کنید به مرور و با حرف زدن رفتارش رو تغییر بدین ... 

برنامه های جوراست   چیه هر چی توی نت میزنم نمیاد اسمش همینه??

جو فراست

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2738

وقتایی که لج میکنه و میخواد هر خودشو به کرسی بنشون هر هیچ صراطی مستقیم نیست فقط گریه میکنه و پافشاری میکنه رو کاری که قصد انجامش و داره  

میشه با دل های پاک تون برای شاد شدنم صلوات بفرستید. 
میدونه که من از چه کارایی بدم میاد دقیقا همون ها رو انجام میده. مثلا امشب شوهرم بردش دستشویی دست شو ...

اب نبود که دست بچه رو بشوره 

واقعا که 

اتفاقا اینکارو انجام میده دوباره فک نکن که بچه دنبال جلب توجه میگرده ولی میشه با صحبت کردن بهش بگه بابا اینجور مریض میشی این کار خوبی نیست من دوس ندارم مریض بشی اخه خیلی دوستت دارم

2706