2733
2734
سلام به همه دوستان گلم
من یه دختر 3.5ساله داشتم که دومی به دنیا امد کاملا ناخواسته بود الان 5ماهست .کاملا اعصابم بهم ریخته و استانه تحملم خیلی پایین امده حتی تحمل محبتهای شوهرم را هم ندارم.مشاور رفتم می گه باید بری پیش روانپزشک شاید نیاز به مصرف دارو داشته باشی اما من می ترسم دارو مصرف کنم
قرص ب کمپلکس مصرف کن
بعد از زایمان به خاطر افت ویتامین ب بدن مامانا افسردگی میگیرن
یه قرص تقویتی هست به اسم استرس فرمولا
تمام ویتامین های ب را داره
از داروخانه بگیر بخور
تقویتیه و قرص اعصاب هم نیست که اگه شیر میدی بد باشه
یه کم هم به خودت برس و وقت واسه خودت صرف کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
زینب جون من کاملا درکت می کنم من تا قبل از بارداری دومم خیلی شاد بودم کلی انرژی برای انجام کارهام داشتم و وقت برای دخترم می زاشتم اما الان حتی وقتی باهام حرف می زنه سرش داد می زنم و خیلی کارهای دیگه که با گفتنش عذاب وجدان می گیرم
حالا تو این اوضاع و احوال برخوردهای شوهرم ( کاملا ادم ریلکسیه ) که به من مدام می گه تو حالت عادی نداری و مریضی و گاهی مثل یه بیمار روانی با من برخورد می کنه بیشتر داره اذیتم می کنه اصلا یه جورایی داره بهم تلقین می کنه که روانی ام
منم افسردگی گرفتم ولی فیش اویل کمکم کرد، حتما توی خبرها شنیدید و تو مقالات علمی خوندید که روغن ماهی یا همون قرص fish oil برای رفع افسردگی بارداری و بعد زایمان خیلی مفید و موثره
حتما بخرید و مصرف کنید و سعی کنید بدون جیوه باشه یعنی mercury free
روزی یک عدد مصرف کنید یا اینکه بگید دکترتون براتون بنویسه
زعفران هم بیشتر تو غذاهاتون بریزید
2738
راستش من الان پسرم 2.5 ساله هست. من هنوز خسته ام. هنوز کمبود خواب دارم. خیلی هم افسرده اصلا حوصله ندارم. خیلی ناامیدم. هیچ کس هم حرف آدم رو نمیفهمه. میگن تلقین میکنی.
در تاریخ 28 مهر یه معجزه اتفاق اقتاد و من به آرزوی مامان شدن رسیدم... الهی شکرت...شکر بخاطر هدیه الهی....قربون بزرگی، قدرت و رحمتت.
2706