2737
2734
عنوان

لباس بچگانه با قیمت عالی

12319 بازدید | 49 پست

با سلام به همه مامانای گل نی نی سایت

همونطور که احتمالا عده ای از مامانای عزیز این سایت با من آشنا هستن، بعد از ۴ سال فروش موفق لباس و پوشاک ترک بچگانه، با توجه به افزایش غیرقابل کنترل قیمت ارز و دلار و پایین اومدن قدرت خرید مامانا، تصمیم گرفتم که پوشاک تولید داخل و ایرانی رو برای فروش عرضه کنم اونم با قیمتهای استثنایی و سود ناچیز که داخل هیچ کانال و مغازه ای نمیبینید

برای پیوستن به گروه خرید لباس ایرانی بی بی مزون، از طریق لینک زیر وارد گروه تل گرام بشین و شرایط سفارش که داخل گروه سنجاق شده مطالعه بفرمایید:

لینک رو داخل مرورگر کپی کنین و به راحتی وارد گروه بشین، یا به شماره ۰۹۳۶۷۶۹۵۹۷۹ تل گرام پیام بدین لینک رو بفرستم

لینک گروه بی بی مزون:

https://t.me/joinchat/CFWIaD_3L8LJK2bC97LPlg

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به آوران عالیه جنساش.

من الان گفتم جنسش بده؟!!!

٥٠ ٦٠ تومن برا يه دست لباس تو خونه خيلي زياده

مشابه كيفيت به اوران ماركاي متفرقه ديگه ميزنن با قيمت خيلي كمتر كه من خريد كردم ازشون

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
2731
خواهرم اعصابت.هر ارزونی بی دلیل نیست و هر گرونی بی حکمت!!

الان من بعد دوتا بچه بايد به شما جواب پس بدم كه به اوران الكي قيمتاش بالاست؟!

من چند سال كيش زندگي كردم جنسايي برا دخترم خريدم كه به اوران خيلي بيخود بود در مقابلش اما با نصف قيمت خريدم

واقعا ماركاي ازون بهتر هم هستن با قيمتاي كمتر 

مثل زيروتن اشور يا بيبي ناز و خيلي برنداي ناشناخته

ايشالا ك قيمتات مناسب باشه و مثل تاپ لاين و به اوران نباشه

عزیزم من کمترین سود ممکن رو لحاظ میکنم، حالا جنس خوب و یرند قیمتش بالاست در هر صورت اما زیر قیمت من پیدا نمیکنید و اینو تضمین میکنم

ارائه انواع لباس های شیک و جذاب بچه گانه از نوزادی تا ۱۲ سال......... با ۴ سال سابقه فروش آنلاین........... گروه فعال تل گرام به منظور تبادل نظر مشتریان، ارسال عکس تن خور کوچولوها و اعتمادسازی مشتریان جدید.......... کانال تل گرام: babymezon@........... پیج اینستاگرام sismooni.babymezon ......... شماره تماس: 09367695979
الان من بعد دوتا بچه بايد به شما جواب پس بدم كه به اوران الكي قيمتاش بالاست؟! من چند سال كيش زندگي ...

جواب نده عزیزم.فقط به اعصابت مسلسل باش.منم دو بچه دارم و با تجربه وارد کردن پوشاک از چین و ترکیه و تایلند از طریق شغل همسرجان.و همه اینایی که شما گفتی پیش جنس نی نی سان هیچه !!! در ضمن دستی بر کیش و قشم هم داریم و هیچ خبری نیست!!!

2738
عزیزم من کمترین سود ممکن رو لحاظ میکنم، حالا جنس خوب و یرند قیمتش بالاست در هر صورت اما زیر قیمت من ...

همينكه تضمين ميكنيد قيمتتونو كافيه 

حتما خوبه

چون من اشغال خر نيستم هميشه لباساي خونه بچه هام بيبي كلاب و ال سي و اچ ان ام ميخريدم تا وقتي كيش بودم

الانم ك دوماهه اومدم اينطرف ميبينم لباساي ايراني گرون تر و بمراتب بيخود تره جنساشون

در خوب بودن به اوران شكي نيست اما قيمتش نسبت به برندايي كه دارن همين جنسو كار ميكنن بالاست 

الان من بعد دوتا بچه بايد به شما جواب پس بدم كه به اوران الكي قيمتاش بالاست؟! من چند سال كيش زندگي ...

عزیزم من هیچکدوم این مارکایی که گفتین کار نیاوردم تا الان، ولی مشتریای همیشگی هر برندی پیشنهاد بدن میارم مثه باغ سیب، بلواستار و ...

در هر صورت کار با کیفیت و جنس خوب قیمتش کم نیست الان توی بازار، جنس یه لباس ممکنه یکی دو درجه فرق کنه اما شمای خریدار متوجه کم شدن کیفیت نشی، یه تار و پود کمتر توی قیمت کلی موثره

من کار ارزون هم گذاشتم اما چندان استقبال نشد، چون اکثر مادرا ترجیح میدن لباس خونگی بچه با کیفیت باشه که با چند بار شستشو خراب و شل و ول نشه

جواب نده عزیزم.فقط به اعصابت مسلسل باش.منم دو بچه دارم و با تجربه وارد کردن پوشاک از چین و ترکیه و ت ...

الان بازار چينم خيلي برا ما ايرانيا افتضاح شده

من اخرين بار ك رفتم از بازار مرجان خريد كنم با دست خالي برگشتم قيمتا وحشتناك شده همه هم از بالا رفتن يوان و درهم مينالن 

جواب نده عزیزم.فقط به اعصابت مسلسل باش.منم دو بچه دارم و با تجربه وارد کردن پوشاک از چین و ترکیه و ت ...

عزیزم چرا بیهوده با هم بحث میکنین، یکی مثه شما و من کیفیت براش مهمه حالا نه صرفا اسم و برند، یکی فقط میگه فلان برند هرچند هم گرون، یکی هم دوست داره کم هزینه کنه و تند تند لباس بخره چون کار ارزون زود خراب میشه

عزیزم من هیچکدوم این مارکایی که گفتین کار نیاوردم تا الان، ولی مشتریای همیشگی هر برندی پیشنهاد بدن م ...

اخه مادر خودم توليد كننده هست 

براي همين ميگم بعضي برندا واقعا قيمتاشون واقعي نيست 

اينايي ك من گفتم خارجيه و درصد نخش خيلي بالاست نسبت ب ايرانيا لطافت جنسش خيلي بيشتره

لينك ابي تل بذاريد جوين بشم 

الان بازار چينم خيلي برا ما ايرانيا افتضاح شده من اخرين بار ك رفتم از بازار مرجان خريد كنم با دست خ ...

امسال شوهر من دیگه نرفت و اکثرا کار ایرانی میفروشه.عمده هست کار همسرم و اصلا لباسهای بچه هم به خصوص پسر اولم رو تماما از ترکیه و چین میاوردش.

2706