2726

سلام دوستان خوبم 

این تاپیک رو زدم چون خیلی تاپیک در این زمینه زده میشه همه گله دارن چی شد چی گفتن با شوهرشون بحثشون شده بیاین بهم سیاست یاد بدین با ۲ کلمه صحبت میرن دوباره میان یا باخودشون درگیرن باید عمل کرد  فقط به حرف زدن نیست 

ما ازدواج میکنیم که زندگی کنیم نه اینکه بجنگیم 

روی صحبتم اول باخودمه بعد با شما 

به خودمون اهمیت بدیم برای خودمون وقت بذاریم اینقد خودمونو درگیر خرد و ریزها نکنیم  اینقد وابسته به همسرامون نباشیم 

کار به مرد خوب و بد ندارم ما باید وظیفه زن بودن خودمونو به خوبی اجرا کنیم ما هر چی به خودمون اهمیت بدیم همسرمونم بیشتر  بهمون اهمیت میده تا اینکه آویزونش باشیم 

شاد باشیم به خودمون برسیم به آدمهایی که ارزش ندارن و فقط تو فکرآزارمونن اهمیت ندیم 

بدی میکنن ما خوب باشیم 

زندگی کنید زندگیتونو عوض کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب راهکار لدفن

خانمها با همتونم با خودمم عزیزانم صبح به صبح  از خواب بیدار شدید برید جلوی آینه به خودتون لبخند بزنید یه رژبرای دل خودتون بزنید وبگید امروز عاشقانه ترین روز زندگیمه 

واقعا نوع حرف زدن خیلی مهمه.

من الان سر موضوعی که حق با من بود، ولی چون بد گفتم، اخرش مجبور شدم عذرخواهی کنم از شوهرم.

چون واقعا منظورمو بد گفتم. با توهین و دعوا در حالیکه صد در صد حق با منه

نمی دونم چطوری حرف زدن یاد بگیرم

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام

اون قسمت بدی میکنن خوبی کنیم رو قبول ندارم. من خیلی چوب این کارو خوردم. اتفاقا الان پشیمونم که چرا منم بدی نکردم. مدام خودمو سرزنش میکنم چون بعضیا فکر میکنن اگه در جواب بدیشون خوب باشی یعنی ازشون میترسی، یعنی میتونن پا فراتر بذارن، یعنی وظیفته که جواب ندی. و اینجوریه که من تصمیم گرفتم در برابر بدی تا حدودی بد باشم

کج کلاه خان یارمه
خانمها با همتونم با خودمم عزیزانم صبح به صبح  از خواب بیدار شدید برید جلوی آینه به خودتون لبخند ...

به زمین و زمان گیر ندیم عشق بدیم اول به خودمون خودمونو دوس داشته باشیم 

باعشق کارهامونو بکنیم 

2706