2410
2553
عنوان

کاربران عزیز

2232 بازدید | 265 پست

سلام

تصمیم داریم کاری کنیم که وقتی کاربری قطع میشه فقط بنویسه قطع شده و تمام تاپیک هاش رو نمایش بده عین وقتی که قطع نشده

خودتون مقصرین چون امروز برای این که قطع بشین تاپیک های ممنوعه زدین و خیلی از کاربر ها این کارو میکنن پس ما هم قطع کاربری رو تغییر میدیم تا دیگه واسه این که تاپیکاتون دیده نشه نخوایین قطع بشین  

متاسفم واسه کاربرایی که بقیه رو راهنمایی میکنن تاپیک های ممنوعه بزنن برای قطع شدن من هر کس رو این راهنمایی رو کنه قطع میکنم از این به بعد چرا حرص بخورم؟  

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

اوکی.پس ماهم یاد میگیریم تاپیکایی که دوست نداریم تو فضای مجازی دیده بشن رو دیگه نزنیم هیچوقت.

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

تر و خشک باهم🤔

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش

شما کاری کنید حذف تاپیک دست خودمون باشه

لطفا

😞

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2706