2737
2739
عنوان

بچه ها چطور با شوهر میشه رفیق بود.

464 بازدید | 24 پست

که همش دعوام میشه یبار سر اینکه خونه مامانش نرفتم..یبار سر اینکه فلان شب کجا و خونه کی باشیم.یا..یا..یا...خلاصه هی دعوامون میشه. اخرشم میگه تو هر میکشی از این زبونته من مشکلم با زبونته گفتم باشه من کرو لالی حرف بزنم خوبه؟تازه باردارم هستم مثلاااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول باید تو اینستا پستاشو لایک کنی

بعد بری دایرکت بگی اصل بده 

خلاصه دلبری کنی مخشو بزنی بکشونیش پی وی تل گرام

اینجوری باهاش رفیق میشی

احمقانه ترین جمله معروف نی نی سایت :" شما ناراحتی نخون " درمواجه با نظرات مخالف!قطعا کسی که از تبادل نظر و رو به رو شدن با طرز فکرای عمیق تر از خودش میترسه و میخواد تو همون مرداب تحجر و عقب موندگیه خودش دست و پا بزنه و بیشتر فرو بره این جمله رو بکار میبره  

😥😥😥سخته من فقط رفیق شوهرمم اون با من رفیق نیست.البته رفیقا هم همش باهم دعوا دارن و بحث دارن

مَن به قربانِ خدا..! چون که مَرا غمگین دید ..بَهرِ خوشحالیِ مَن در دِلَم انداخت تو را...؛                    الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم
2738

جر و بحث نکن بگو بخند کن جوک بگو براش پایه ی هم باشین ببین چ کارایی دوس داره باهاش انجام بده مثلااگه فوتبال دوس داره تو متنفرم هستی ولی باز بشین کنارش باهم ببینین اصن تو نگاه نمیکنی همون تخمه شکستن و تو سر و کله ی هم زدن خودش صمیمیت میاره باهم قرار بذارین یروز خونه مامان اون یروز مامان تو سعی کن مدیونش کنی برا انجام کارایی ک دوس نداری ولی بخاطر اون انجام میدی ن مستقیم غیرمستقیم یجوری ک خودش فقط پیش خودش مدیون شه ن اینکه تو ب زبون بیاری و منت بذاری

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

با این توضیحات که نمیتونیم قضاوت کنیم

ولی در کل سعی کن خیلی گیر ندی. زیاد نق نق نکن شاد و سر زنده باش

نیش و کنایه نزن

اگرم واقعا با یه چی مخالفی دعوا نکن با مهربونی توجیهش کن اونم قول میدم گوش بده. یه وقتایی به اونم حق بده و بگو حرفت منطقیه. همیشه نخواه حرف خودتو به کرسی بشون

زیاد امر و نهی نکن فلان جا برو یا نرو

جدی...تو چرا هی دعوات میشه ؟

هی خواهر دلم خونه . سر خونه خواهرش رفتن خوش و بش کردن حتیی وقتی حالم خرابه مریضم درد دارم .همین خواهر و ننش زندگیمو به گه کشیدن .هی دعوا دعوا از بالای اونا .

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
2706