2726
عنوان

خانم خوشگلا اگه کسی میدونه کمک کنه

120 بازدید | 14 پست

من بعد از قرص جلوگیری برای کیستم میخوردم پری شدم اون هفته پاک شدم تموم شد حالا الان 2روزه خون قهوه ای ازم میاد کسی اینجور بوده؟ دکترم گفت طبیعیه اگه تا هفته دیگه تموم نشد باید تست بارداری بدم😐 اخه میدونم اقدام نکردم ممکنه حامله باشم با این وصف؟ 

به حرف دکترت گوش کن دیگه اون بهتر از ما میدونه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

اقدام نکردی چطوری باردار باشی🤤

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم یک ماه خوردم هنوز تموم نشده بود قرصم پریود شدم ..انقدم مسخره بود همش لک و خون کلا ۱۰ روز طول کشید تا تموم شد.. بعدش ی ماه اقدام کردم حامله شدم 💪🏿☻

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
منم یک ماه خوردم هنوز تموم نشده بود قرصم پریود شدم ..انقدم مسخره بود همش لک و خون کلا ۱۰ روز طول کشی ...

واقعا؟ یعنی الان این حالت منم طبیعیه و زود میتونم مامان بشم؟ 

چیزی نیست لکه های قهوه ای پسماند خون قاعدگیه و چیز مهمی نیست

دکترمم گفت ولی این فکرمو درگیر کرد که آزمایش بارداری نوشت برام گفت تا هفته دیگه اوکی نشدی باید بدی مگه میشه حامله باشم اینجوری؟ 

واقعا؟ یعنی الان این حالت منم طبیعیه و زود میتونم مامان بشم؟ 

من نمیدونستم کیست دارم یا نه .. پارسال دو سه ماه اقدام کردم خبری نشد.. اما بعد تابستون . ب سرم زد یه ماه سر خود ال دی بخورم . واقعا هم تاثیر داشت. دوستمم مثل من بعد دو سال اقدام با قرص ال دی ک خورد حامله شد . .امیدوارم ک شما هم زود. زود باردار بشی عزیزم

انشالله برای منم دعا کن مرسی💜💜💜

انشالله ک زووود مامان میشی عزیزم. استرسسس بدترین چیزیه ک عقب میندازه . سعی کن بیخیال باشی فقط❤❤❤❤

2706