2703
2553
عنوان

دكتر پاكروش يا ابن سينا

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 19 پست
منـامروز رویان بودم بنظرم الویت اولت اینجا باشه راست میگفتن تو ایران حرف اولو میزنه عالی بودن دستشون ...

ميگن الن سينا معطلى نداره زنگ زدم گفت هر وقت خواستى بياى سه روز قبل زنگ بزن وقت بگير با همسرت بيا انشالله بعد عيد ميرم

منـامروز رویان بودم بنظرم الویت اولت اینجا باشه راست میگفتن تو ایران حرف اولو میزنه عالی بودن دستشون ...

چى گفتن رويان ؟ چقدر طول كشيد تا وقت داد ؟ چند ساعت اونجا بودد ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چى گفتن رويان ؟ چقدر طول كشيد تا وقت داد ؟ چند ساعت اونجا بودد ؟

دوهفته جلو تر وقت گرفتم . از ساعت ۸/۳۰رفتیم تا ۱ همه کارامونو کردیم . رسیدگیش ب مریضا عالی ، از همه مهم تر پرسنل با حوصله و خوش برخورد هزارتا سوالم بپرسی با اون حجم با حوصله و مهربونی جواب میدن . منکه خیلی راضی بودم واقعا از تمیزی از همه چی بیسته . از شهرستان کلی مریض اومده بود . قیمتاشم که خوبه مثلا کوچکترین چیزش این بود کپی از شناسنامه هامون همه برگاش کلا هزار تومن شد . تک تک وقت میزارن برا مریض کلی چیز خوبه دیگه . انشاالله هرجا که میری سلامت باشیدو کار ب جاهای سخت نکشه

دوهفته جلو تر وقت گرفتم . از ساعت ۸/۳۰رفتیم تا ۱ همه کارامونو کردیم . رسیدگیش ب مریضا عالی ، از همه ...

انشالله واقعا شما بيمه هستى ؟ اطلاع دارى هزينه ى اى يو اى و اى وى اف چقدره تو رويان ؟

2456