1147
44
عنوان

دكتر پاكروش يا ابن سينا

74 بازدید | 18 پست

سلام خانوما من از فروردين اقدامم و باردار نشدم خودم مشكلى ندارم شوهرمم از شهريور ماه اسپرمش در رنج نرمال هست . ديگه از انتظار خسته شدم به نظرتون برم مركز نابارورى ابن سينا ؟ يا دكتر پاكروش ؟اگر متخصص نابارورى كه نتيجه گرفتيد يا نيشناسيد هم بهم معرفى كنيد ممنون ميشم

مامان باباها بزارید بچه هاتون دو زبانه بزرگ شن

ما بهتون کمک می کنیم کلیک کنید

1156
بديش اينه دير وقت ميده

از نوبت دهیش اطلاع ندارم ولی هرکی رفته میگه دکتر خوبیه

هیچ مترسکی را شبیه گرگ نساختند                       شبیه پلنگ یا خرس هم نساختند                              به گمانم ترسناک تر از ادم نیافتند...
8
1167
منـامروز رویان بودم بنظرم الویت اولت اینجا باشه راست میگفتن تو ایران حرف اولو میزنه عالی بودن دستشون ...

ميگن الن سينا معطلى نداره زنگ زدم گفت هر وقت خواستى بياى سه روز قبل زنگ بزن وقت بگير با همسرت بيا انشالله بعد عيد ميرم

منـامروز رویان بودم بنظرم الویت اولت اینجا باشه راست میگفتن تو ایران حرف اولو میزنه عالی بودن دستشون ...

چى گفتن رويان ؟ چقدر طول كشيد تا وقت داد ؟ چند ساعت اونجا بودد ؟

چى گفتن رويان ؟ چقدر طول كشيد تا وقت داد ؟ چند ساعت اونجا بودد ؟

دوهفته جلو تر وقت گرفتم . از ساعت ۸/۳۰رفتیم تا ۱ همه کارامونو کردیم . رسیدگیش ب مریضا عالی ، از همه مهم تر پرسنل با حوصله و خوش برخورد هزارتا سوالم بپرسی با اون حجم با حوصله و مهربونی جواب میدن . منکه خیلی راضی بودم واقعا از تمیزی از همه چی بیسته . از شهرستان کلی مریض اومده بود . قیمتاشم که خوبه مثلا کوچکترین چیزش این بود کپی از شناسنامه هامون همه برگاش کلا هزار تومن شد . تک تک وقت میزارن برا مریض کلی چیز خوبه دیگه . انشاالله هرجا که میری سلامت باشیدو کار ب جاهای سخت نکشه

فقط 43 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوهفته جلو تر وقت گرفتم . از ساعت ۸/۳۰رفتیم تا ۱ همه کارامونو کردیم . رسیدگیش ب مریضا عالی ، از همه ...

انشالله واقعا شما بيمه هستى ؟ اطلاع دارى هزينه ى اى يو اى و اى وى اف چقدره تو رويان ؟