2737
2734

توبیمارستان گفتن به پهلو اطرافیان میگن طاق باز کدوم درسته؟پسرم ۴۰ روزست به حرف بیمارستان تاالان به پهلو میخوابوندم هرچی مادرم اینا گفتن طاق باز قبول نکردم.امروز به پهلو خوابوندمش خودش برگشت طاق باز شد،خطر نداره؟اصلا نوزاد از چند روزگی برمیگرده اینجوری؟

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

تومیتونیمدام طاق باز بخابی؟نه دیگه اونم ادمه نمیتونه نیم ساعتبه نیم ساعت عوضکن یبار طاق باز یبار به پهلوی راست یبار به چپ گناه داره مدام طاق بخابه کمرش دردمیکنه

❣️لطفادوربزنید↩️💞💕خداوند توبه کنندگان رادوست دارد♥️ای که دستت میرسدکاری بکن دستی بگیر...
تومیتونیمدام طاق باز بخابی؟نه دیگه اونم ادمه نمیتونه نیم ساعتبه نیم ساعت عوضکن یبار طاق باز یبار به ...

والا من جابجاش میکنم امروز خودش چرخید عجیب بود برام

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
2706