1619
1655

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1522

چه هنرمند ماشاالله افرین👏👏فوق العادست

یکی تو بیست و سه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو ده سال بعد به دنیا میاره، اون یکی بیست و نه سالگی ازدواج می‌کنه و اولین بچه شو سال بعدش به دنیا میاره. یکی بیست و پنج سالگی فارغ التحصیل می‌شه ولی پنج سال بعدش کار پیدا می‌کنه، اون یکی بیست و نه سالگی مدرکشو می‌گیره و بلافاصله کار مورد علاقه شو پیدا می‌کنه. یکی سی سالگی رئیس شرکت می‌شه و در چهل سالگی فوت می‌کنه، اون یکی چهل و پنج سالگی رئیس شرکت می‌شه و تا نود سالگی عمر می‌کنه.تو نه از بقیه جلوتری نه عقب تر. تو توی زمان خودت زندگی می‌کنی؛ پس آروم باش، از زندگی لذت ببر و خودت را با دیگری مقایسه نکن
اومدی یاد بگیری 😁 

ن بابا 😅 منو چ ب این کارا 😂

شنیدین دانشمندا و پژوهشگرا میگن صفحه گوشی ۳۰۰ برابر سنگ توالت میکروب داره 🤐                                                     من میگم زر میزنن 😁😁😁
1614

🤣🤣🤣🤣🤣چه ترسناکه 

ولی افرییییننن مبارک باشه

تو فیلم متری شیش و نیم نوید محمدزاده میگه؛بدبخت بخاطر من نبود تو کجا پنت هاوس ۶۰۰ متری میدیدی؟!در واقع اگه بخاطر اون نبود منم نمیدیدم...😑😶             مامانم حالش بد بود گفتم تو استراحت کن،من ظرفارو میشورم،گفت تو کونتو بشور نمیخواد ظرفای منو بشوری لامصب تخریب نمیکنه که از ریشه میزنه☺🤦‍♀  ‏مامان من اینطوریه که اگه یکی بُکُشَتَم,با دسته گل و کمپوت میره  زندان ملاقاتشو میگه:حتما تقصیر دختر من بوده که شما ناراحت شدین و کشتینش ببخشید بزرگوار.💐🍰😎  مدرسه که خواستم برم مامانم گفت: "هیچوقت بخاطر نمره درس نخون، مهم نیست چه نمره ای میگیری، یادگیری از نمره مهم تره"بعدها واسه نمره ی ۸ ریاضی جرم داد.😕☹  ‏به مامانم گفتم باید برام بخونی:یه دختر دارم شاه نداره،از خوشگلی تا نداره،به کس کسونش نمیدم،به همه کسونش نمیدم^___^نه گذاشت نه برداشت گفت کسی نیست که بدمت😸🤗     شوهرخواهرم یه عکس از خودشو خواهرم گذاشته. مامانم زیرش کامنت گذاشته: «با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم. همسر زیبایی دارید»🤕😩          واحد اندازه گيرى دلشوره ى مامانم:آيت الكرسى بر ثانيه ...🧡 خدایا نگهدارش باش😻
یا خدا این چیه دیگه

😂😂😂😂😂😂😂

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
1432
1651