2737
2734
عنوان

رابطه مادر زن و داماد

| مشاهده متن کامل بحث + 6376 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

الله اکبر

کجای دنیا مادر باید واسه داماد خودشیرینی کنه

مگه مادرشوهر شما واسه شما خودشیرینی میکنه؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738

مثل مادرو پسرن

۳ روزه نرفتیم خونشون دیشب میگفت دلم واس مامانت تنگ شده 

یه بزرگی نوشته بود : خدایا بابت تماااام چیزایی که صلاحمون نبود و نشد؛ شکرت ..( حتی اگه براش گریه کردیم ؛ حتی اگه غر زدیم ،) حتی اگه ازت شاکی شدیم...

شوهر من خیلی با مامانم خوبه انقد که منو عصبی میکنن همیشه تو همه چیز توافق دارن من میمونم تک،کلا خیلی اخلاقاشون جوره همیشه میگم انگار تو بچه مامانمی...مامانم برا من مادرشوهر تره تا مادرشوهرم  

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706