1421
1389

وزنش اونموقع هم کم بود ؟

یا بعد غذا خور شدنش لاغر شد؟

وقتی غذا خور شد خوب وزن اضافه کرد؟

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶

ببخشید زیاد سوال پرسیدم منم کم تجربم تازه غذای پسرمو شروع کردم ۵ماهشه

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون تو شبا همش خرابه حالم مگه من جز تو کیو دارم ...گره افتاده به کارم کجایی تو  و اون چشمات مشکل گشایین ...دوس دارم برم دور بشم از همه همینکه تو باشی بسمه ....منو  تو یه قایق وسطه ...یه دریا که ارومه هرشبش ... عشق یعنی چشمای مستت عشق یعنی گرمای دستت ....برا سلامتی پسرم یه صلوات میفرستید ؟😶

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

وزنش اونموقع هم کم بود ؟ یا بعد غذا خور شدنش لاغر شد؟ وقتی غذا خور شد خوب وزن اضافه کرد؟

وقتی غذا خورش کردم خوب شد

هم خودم حس میکنم سنگین ترشده 

هم اطرافیان که دیر به دیر میبینن میگن

1436
1394
نه بابا چه اشکالی داره  مامانا همش باید غصه بخورن

عزیزم با چه وزنی بدنیا اومده..حتما حتما سویق کودک بریز داخل فرنی  و سرلاکاش و اینا..خیلی خوبه برای رشد قدو وزن

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1391
سوپ رو چطوری براش درست کنم چی بریزم توسوپش

سوپ دختر من.

اولین بار..برنج هویج سیب زمینی

بعد مرغ

بعد کدو حلوا 

بعد کدو سبز

بعد گوشت

بعد شلغم

بعد زردک 

بعد لوبیا سبز

بعد جعفری

اینا رو هی کم کم اضافه کن و با فاصله تا دستت بیاد

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
چیه این سویق ازکجا میشه تهیه ش کرد

عزیزم سویق کودک تشکیل شده از ..سویق سنجد.جو.گندم

پیج اینستا داره عطاری هم داره..اینی که اینستا داره مطمئنه و دست ساز..من ولی از یه عطاری دست ساز سه تاشو خریدم مخلوط کردم

سنگین نیست واسه نوزاد

خیلی کم باید ریخت..سویق کودک از ۶ ماه مجازه عزیزم..مثلا نصف قاشق خودش

1339