2410
2553
عنوان

رفتم ازمایش بارداری بدم

392 بازدید | 18 پست

14 روز عقب انداختم بی بی هام منفی صب رفتم ازمایشگاه ک ازم ازمایش خون بگیره گفت جوابش ی هفته دیگه امادس خاستم برم جای دیگه ک ی لیوان دادن دستم گفتن ازمایش ادرار ازت میگیریم جوابش ی ساعت امادس منم نشستم تای ساعت صدام زدن ن برگه ای داد ن چیزی گفت منفی منم گفتم قبول ندارمش باید ازم خون بگیرین ازم خون گرفتن خیلی عجیب تاحالا کسی اینطوری ازمایش داده ممکن اشتباه باشه ادرار مگه اول هرمون بارداری وارد خون نمیشه ی کم راهنمایییم کنید ممنون ببخشید طولانی شد

خدایا لطفا ی خبر خوشحال کننده بفرس ک از شدت خوشحالی بلند جیغ بزنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله ماه بعد عزیزم😘

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏
2456

خودشون چندقطره ادرار میریزنرو بی بی چک هزارتومنی بعد پول ده تا بی بی چک ازت میگیرن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2714

چه مسخره منم اولین باره میشنوم

اینجام یکساعته میدن جوابو

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒

ازمایش خون چندساعت بیشتر وقت لازم نداره.اصولن صبح نمونه خون میگیرن وعصر کارهای ازمایشگاهیش انجام میدن وجوابدهی.حتما دستگاهشون خراب بوده

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

عزیزم اول تو ادرار نشون میده ..اتفاقا میگن ادرار سریع تر نشون میده..خون هم بله .اون که دیگه صد درصد هست..به نظرم آروم باش گلم..اگر باردار بودی که خدارو شکر .اگرهم نبود بازم شکرو ناراحت نباش و دوباره اقدام و بارداری .. هرچقدر استرس داشته باشید بدتره..پس اول به خودتون فکر کن..بعد نی نی رو خدا خودش میده بهت..

2706