1109
44
عنوان

رفتم ازمایش بارداری بدم

145 بازدید | 18 پست

14 روز عقب انداختم بی بی هام منفی صب رفتم ازمایشگاه ک ازم ازمایش خون بگیره گفت جوابش ی هفته دیگه امادس خاستم برم جای دیگه ک ی لیوان دادن دستم گفتن ازمایش ادرار ازت میگیریم جوابش ی ساعت امادس منم نشستم تای ساعت صدام زدن ن برگه ای داد ن چیزی گفت منفی منم گفتم قبول ندارمش باید ازم خون بگیرین ازم خون گرفتن خیلی عجیب تاحالا کسی اینطوری ازمایش داده ممکن اشتباه باشه ادرار مگه اول هرمون بارداری وارد خون نمیشه ی کم راهنمایییم کنید ممنون ببخشید طولانی شد

خدایا لطفا ی خبر خوشحال کننده بفرس ک از شدت خوشحالی بلند جیغ بزنم 

انشالله ماه بعد عزیزم😘

فقط 33 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه یه قلب 💜کوچولو به کنجدم بدی؟که دل مامان👵 و باباشو👴شاد کنه😢💫همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1037

واسه ما که همون ازمایش خونم یه ساعته جوابشو میدن.

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من کاربر سال 95هستم بخاطره چهلمین سال پیروزی انقلاب حساب کاربریم ترکید .خخخخ

خودشون چندقطره ادرار میریزنرو بی بی چک هزارتومنی بعد پول ده تا بی بی چک ازت میگیرن

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍
8

چه مسخره منم اولین باره میشنوم

اینجام یکساعته میدن جوابو

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 دقیقا روز تولد یکسالگی پسرم تیکر بارداری مجدد زدم😅تیکرمم صورتی زدم،به امید اینکه نی نیم دخمل باشه😍

ازمایش خون چندساعت بیشتر وقت لازم نداره.اصولن صبح نمونه خون میگیرن وعصر کارهای ازمایشگاهیش انجام میدن وجوابدهی.حتما دستگاهشون خراب بوده

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍

عزیزم اول تو ادرار نشون میده ..اتفاقا میگن ادرار سریع تر نشون میده..خون هم بله .اون که دیگه صد درصد هست..به نظرم آروم باش گلم..اگر باردار بودی که خدارو شکر .اگرهم نبود بازم شکرو ناراحت نباش و دوباره اقدام و بارداری .. هرچقدر استرس داشته باشید بدتره..پس اول به خودتون فکر کن..بعد نی نی رو خدا خودش میده بهت..

1091