2410
2553

سلام خانومایی که اطراف پانزده خردا زندگی میکنید 

یه سوال فنی!

شنیدم اونجا یه پاساژی هست به اسم رضا که مانتو های خوبی داره درسته؟

الان نزدیک عید به روز رسانی کردن مانتو هاشون رو یا نه هنوز؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

مرکز میشه انقلاب و..

من رفتم خیلی مامتپی خوب نداشت 

قیمتاش با اینکه جنوب شهره فرقی با جاهای دیگه نمیکنه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
واقعا؟؟؟پس چرا همه میگن اونجا از همه جا ارزون‌تره ؟؟

کی می گه پاساژ رضا ارزونه. اصلا هم ارزون نیست

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2714

بله هست ولی خداییش گرونه .یعنی اینکه فکر کنید چون تو بازاره ارزون اصلا.

ولی خوب جنسای خوبی هم داره منکه اصولا هر سال لااقل یکی دوتا لباس از اونجا میگیرم.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
مرکز میشه انقلاب و.. من رفتم خیلی مامتپی خوب نداشت  قیمتاش با اینکه جنوب شهره فرقی با جاهای د ...

من فک کردم اونجا هم جزو مرکزه عزیزم☺️☺️

والا چند ماه پیش که رفتیم نسبت به جاهای دیگه قیمت وسایلا خوب بود مثلا اون شلوار اسلش ها بقیه جاها پنجاه تومن بود من اونجا خریدم بیست و هشت تومن 

ولی پاساژ رضا شو نمیشناسم

بله هست ولی خداییش گرونه .یعنی اینکه فکر کنید چون تو بازاره ارزون اصلا. ولی خوب جنسای خوبی هم داره ...

ممنون از راهنماییت عزیزم 

ینی مانتوی خوب در حد صد و پنجاه اینا پیدا میشه یا نه؟

من فک کردم اونجا هم جزو مرکزه عزیزم☺️☺️ والا چند ماه پیش که رفتیم نسبت به جاهای دیگه قیمت وسایلا خو ...

بله بعضی وسایلا ارزونتره وای مانتوهاش نه 

چون من دانشجو بودم با مترو تردد میکردم اونجا میرفتم میدیدم با دوستام 😁

بله شلوارهاش خیلی خوبه 

لباس تو خونگی هم من گرفتم خوبه 

پاساژ رضا خیلی نزدیکه به مترو هستش.. 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ممنون از راهنماییت عزیزم  ینی مانتوی خوب در حد صد و پنجاه اینا پیدا میشه یا نه؟

والا فکر نکنم الان با این قیمت مجلسی بتونی پیدا کنی . به نظرم یه کم دیگه صبر کنید تو اسفند شاید قیمتهاشون مناسبتر بشه. هرچند که اونوقت هم خیللللللللی شلوغ میشه.

راستش من آخرین بار اواخر دی ماه از اونجا خرید کردم .یه بلوز نسبتا مجلسی گرفتم 170 تومن.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد