1147
648
عنوان

دلم هی میگیره 😐

156 بازدید | 11 پست

من ی زمانی یکیو دوس داشتم بخاطرش عالمو ادمو رد کردم ولی اون خیلی راحت رفت با ی دختر بی شخصیتو هفت خطو زشت ک دختره اویزونش بود ی سال 😐 میسوزماا

پسره بعد چند سال دست از پا درازتر برگشت منم محلش نکردم دیگه

🌸

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

احسنت به کارت

فقط 47 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🔖🚫🚫🚫🚫دوست گلم اگه بیشتر از یه ساعت در سایت بودم لطفا بهم تذکر بده🚫🚫🚫🚫                   با چشمات دنیا رو دیدم حتی من فردا رو دیدم توی قلب قطره بودن با تو من دریا رو دیدم🥀

اه اه دختره ی زشت اویزون 😝😝😝

فکرشم نکن

الان داره میسوزه 

پس بذار بسووووووووووزه 

یادتونه تابستونا تو راه مدرسه یخمک میخریدیم با دوستمون نصف میکردیم 😍😌     واقعا یادتونه 😐 آخه مگه تابستونا مدرسه میرفتیم 😅 

منم مثل شمام دو سال میگذره از وقتی که رفت و با یه نفر دیگه ازدواج کرد. وانمود میکنم که بیخیالم ولی تو دلم آتیشه . هنوزم منو میبینه ادا آدم های عاشقو درمیاره عوضی ولی من نگاش نمیکنم دوست ندارم دیگه ببینمش ازش متنفرم. 

1194
منم مثل شمام دو سال میگذره از وقتی که رفت و با یه نفر دیگه ازدواج کرد. وانمود میکنم که بیخیالم ولی ت ...

بدبختی اینجاست  آدم هم از طرف متنفر میشه هم دلتنگ خیلی بلاتکلیفی بده😟

مرا ببر به زیر گنبد ❤️حسین❤️مرا ببر به آنجا که هرشب، شب آرزوهاست🌷صل الله علیک یا ابا عبدالله الحسین علیه السلام🌷بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب  که روزگار بسی فتنه زیر سر دارد🌷اللهم عجل لولیک الفرج 🌷
بدبختی اینجاست  آدم هم از طرف متنفر میشه هم دلتنگ خیلی بلاتکلیفی بده😟

اوایل دلتنگ میشدم هنوز ساده بودم ولی الان بگن مُرده هم ناراحت نمیشم. چون باعث شد منی که همش حالم خوب بود شب و روزم بشه گریه.  خیلی بده که دیگه نمیتونم به کس دیگه ای اعتماد کنم.