1093
44
عنوان

جمع شدن شکم بعد زایمان

210 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها چجوری شکمم رو جمع کنم 

۵۰ روزه زایمان کردم یه مدت از شکم بند استفاده کردم ولی کلا جمع نشده

عید نزدیکه کمکم کنید 😨😨😨😨 

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

فهمیدی به منم بگو😢😢😢

زنی را می شناسم من ؛که در یک گوشه ی خانه میان شستن و پختن درون آشپزخانه سرود عشق میخواند نگاهش ساده و تنهاست صدایش خسته و محزون، امیدش در ته فرداست...زنی هم زیر لب گوید؛ گریزانم از این خانه ولی از خود چنین  پرسد: چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟ زنی با تار تنهایی؛  لباس تور میبافد زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند. زنی خو کرده با زنجیر؛ زنی مانوس با زندان تمام سهم او اینست نگاه سرد زندانبان..زنی را می شناسم من؛که میمیرد ز یک تحقیر ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر. زنی با فقر میسازد؛ زنی با اشک میخوابد زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند...زنی واریس پایش را؛ زنی درد نهانش را ز مردم میکند مخفی که یک باره نگویندش چه بد بختی ،چه بد بختی...زنی را میشناسم من؛ که شعرش بوی غم دارد ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد ... بانوان عزيزی كه هر كدام در پس لبخندشان غمی پنهان دارند !
892
1103
من تا ۳ ماه شکم بند بستم. یک ماه حلقه زدم. الان ۴ ماه میگذره شکمم تقریبا تخت

گلم طبیعی بودی ؟ 

بعد چند وقت حلقه زدی 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹😇
1091
دیر میشه آخه 

چي دير مي شه

عزيزم نه ماه چاق شدي توقع نداشته باش سر دو ماه لاغربشي

به فكر سلامتي خودت و بچت باش عيد امسال چاق باشي چه اهميتي دا ه انشالله سال آينده لاغر مي كتي

آب هست ولي كم 😞 جنگ بعدي ايران بر سر آب هست اگر آينده فرزند و كشورمون براتون مهمه لطفا صرفه جويي كنيد.
سزارین. بعد ۳ ماه

وای خداروشکر پس میشه سریع حلقه رو شروع کرد 

منم میخوام سزارین کنم تا قبل بارداریم حلقه میزدم شکمم تخت بود میترسیدم دیگه نتونم بزنم 

ببخشید هی سوال میپرسم گلم چند روز بعد زایمان گن بستی؟

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌹😇
از این ساعت شنی ها. از دی جی خریدم ۲۰۰ تومن 

ساعت شنی ها سایز بندی داره یا فریه؟ بعدشم تو ماهواره تبلیغ میکنه نمیدونم اصله یا نه چون سه تا جنس و میده ۷۰ که یکیش همین گنه

اگه دی جی کالا نداشت از کجا بخرم ؟

وای خداروشکر پس میشه سریع حلقه رو شروع کرد  منم میخوام سزارین کنم تا قبل بارداریم حلقه میزدم ش ...

اگه شکم تخت میخوای شیرینی جات کلا بعد زایمان نخور. تا یک ماهم برنج نخور. من بعد ۱۰ روز بستم. 

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
1089