1109
44

سلام خانوما. من تازه آزمایش بارداری دادم مثبت بوده. هنوز نگفتم به خانواده همسرم. دیشب مادرشوهرم میگفت خواب میدیدم برا یکی از جاریام که دوتا پسر داره تو خواب غصه میخوردم که دختر نداره و کاش خدا بهش دختر بده بعد نمیدونم چی شد که یکی یه سرویس طلا بهم داد گفت این واسه عروسته(همون جاریم که دو تا پسر داره) تا درشو باز کردم دیدم گوشواره هاش نیست و یه سینه ریز خوشکل توشه بعد مادرشوهرم تو خواب تعبیر کرده که گوشواره ها پسراشن و سینه ریز دختره.

اون جاریم که قصد باردار شدن نداره..یعنی این خواب مربوط به من بوده و بچم دخمله؟؟؟ 

#خوابهای مادر شوهر را جدی نگیریم

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لذتی که تو مامانِ یه دختر بودن هست👩‍👧،تو هیچی نیست✋تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋من‌باید به وزن قبلم برسم💪۶۳👍🏻امروز ۲۴ بهمن وزن فعلی ۵۲...وزن هدف👈۶۳❤من میتونمممم💪💪💪

گوشواره دختره ها چه تعبیری کرده فک کنم یکی از معبران معبد آمونه مادرشوورت

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..🎬عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1082
# خوابهای مادر شوهر را جدی نگیریم

بهت گفتم گیسو از امضات خوشمان آمد جاش بود   

.کلیک کنید و تاپیک آزار روحی زنان با پسر زایی را بخوانید و نشر دهید..🎬عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫
بهت گفتم گیسو از امضات خوشمان آمد جاش بود    

عزیزممم❤❤❤❤

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لذتی که تو مامانِ یه دختر بودن هست👩‍👧،تو هیچی نیست✋تیکر تولد پرنسس کوچولوی من 💋هانا💋من‌باید به وزن قبلم برسم💪۶۳👍🏻امروز ۲۴ بهمن وزن فعلی ۵۲...وزن هدف👈۶۳❤من میتونمممم💪💪💪
8
جددی؟؟ حالا که خوب نیس برا خودشون باشه اصلا به من چه😂😂

اتفاقا خواب طلا خوبه

اگه گم‌ بشه یا بشکنه خوب نیست

علی بن الحسین(ع) اَشبَه الناس خَلقاً و خُلقاً و منطقاً برسول الله   صلی الله علیک‌یا اباعبدالله