2726
عنوان

کیست آندومتریوز

| مشاهده متن کامل بحث + 11135 بازدید | 36 پست
از داروخونه خریدین؟ نمیدونم برای من ضرر داره یا نه..جه قیمتی هست

ایشون فیبروم داشتن اصلا ربطی به آندو نداره یه وقت از این قرص ها مصرف نکنی 

یا اگه بهت گفتن رازیانه و عسل و سیاهدانه  و...  درسته واسه همه مشکلات زنانه خوبن ولی رو آندو تاثیر منفی داره 

آندو خیلی حساس و غیرقابل پیشبینیه  هیچوقت با تجویز دیگران دارو و داروگیاهی  نخور

من سالها بود که با آندومتریوز درگیر بودم وکسی تشخیص نمیداد

از دوران مجردی دایما لکه بینی داشتم.بعد از ازدواج هم بارها قرصهای هورمونی برای رفع لکه بینی به تجویز پزشکا خوردم که هیچ تاثیری نداشت.

باردار شدم ودرهنگام سزارین دکترم یهویی داد زد که یکی گوشیه منو بیاره که عکس بگیرم

گفت آندومتریوزه وسیعه که کل لگن رو درگیر کرده.

بعد گفت چطوری بچه دار شدی، عجیبه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در ضمن هميشه زير شكمت رو روغن مالى كن با روغن سياهدانه و كمرتو ببند هميشه جاى سرد نشين 

موقع پريود حموم نرو 

سردى جات نخور مثل ماست و دوغ و ترشى 

گرمى بيشتر بخور 

بادكش خيلى موثره من خودم هر روز انجام ميدم 

شما باردار شدین؟ادم مطلقا نابارور میشه؟

آره باردارم  

خود کیست باعث ناباروری نمیشه 

اگه رشد کنه لوله ها چسبندگی پیدا میکنه  نمیذاره اسپرم به تخمک برسه باردار نمیشی  

آندومتریوز گریدهای  مختلف داره 

گرید های شماره پایین خطرناک نیست 

من با آندو گرید1 خیلی زود باردار شدم  

اگه ولش میکردم رشد میکرد میشد گرید 4و5و بالاتر خیلی سخت میشد باردار شدنم

2728
تو قزوين دكتر طب سنتى خوب ميشناسى ؟ من تبريز هستم مراغه يه خانومه قديمى هست منو درمان كرد  در ...

رازیانه اشتباهه مصرفش

تو آندومتریوزبدن استروژن زیاد داره وپروژسترون پایین

رازیانه سرشار از استروژنه که مشکل رو تشدید میکنه

تا ۵سال بعداززایمانم لکه بینیم خوب شد ومشکلی نداشتم تا اینکه چندماهه دوباره شروع شده باز داروی هورم ...

ضمنا طب سنتی میگه که آندومتریوز دراثراستفاده زیاد از دستمال توالت ایجاد میشه.

باید برای خشک کردن ناحیه تناسلی از دستمال نخی بدون پرز استفاده کرد

عاها .من میدونم که برای اندومتریوزخوب نیس ولی برا تنبلی تخمدان احتمالا خوبه

برا اندومتريوز روغن مالى با سياهدانه و بادكش گرم و ورزش و اجتناب از سرديجات و برگ كاسنى عاليه 

برا اندومتريوز روغن مالى با سياهدانه و بادكش گرم و ورزش و اجتناب از سرديجات و برگ كاسنى عاليه 

برگ کاسنی و امتحان کردین؟ یعنی میگین بهتر عمل نکنیم و شعی کنیم با دارو گیاهی و کرمیجات کنترلش کنیم؟

از داروخونه خریدین؟ نمیدونم برای من ضرر داره یا نه..جه قیمتی هست

بله ازداروخانه گرفتم فیبرومم 46بودشده 17 بازم ازداروخانه ای بپرسیدیادکترسرخودنخورید

زندگی زیباس همراه بالبخند  
2706