2703
2553
عنوان

کیست آندومتریوز

11038 بازدید | 36 پست

سلام وقتتون بخیر

یه سوال داشتم

۲۵ سالمه

تازه ازدواج کردم

یکساله مبتلا به کیست آندومتریوز در تخمدان چپم شدم

قرص یاسمین میخورم برای جلوگیری از پیشرفتش

فعلا هم قصد بچه دار شدن ندارم

بنظر شما بهترین گزینه برای درمان من چی میتونه باشه

دارو بخورم همچنان

یا عمل جراحی

باتوجه ب این که میگن ذخیره تخمدان پایین میاد با عمل

از طرفی ترس از عود بیماری با دارو هم دارم

تعداد رای : 0
نظرسنجی
آندومتریوز
0
0%
درمان آندومتریوز
0
0%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا عمل نكن دوباره برميگرده چون من عمل كردم برگشت  به نظرم بذار زود حامله شى  در ضمن من ...

چه درمانی کردی تو خونه؟ اخه میگن اگه عمل نکنی ممکنه به کلیه و روده آسیب بزنه من از اسن ماجرا میترسم فقط..میشه راهنماییم کنی تو خونه چی بخورم ک بهتر بشه حالم

2720

اخه من خودم فیبروم دارم 7ماهی هست قرص گیاهی ویتاگنوس میخورم سونودادم دکترگفت کوچک شده خیلی تاثیرخوب داره گیاه زنان هست هورمون هاروتنظیم میکنه

زندگی زیباس همراه بالبخند  

منم داشتم دکتر گفت بیا تحت نظرم دارو بدم پیشرفت نکنه و از این چرت و پرتا 

اصلا به حرفش گوش نکردم 

میدونستم پیشرفت کنه رحم و لوله هام بسته میشه فورا اقدام کردم واسه نی نی خداروشکر همون اقدام اول حامله  شدم 

تنها راهی که جلو پیشرفتشو  میگیره بارداریه

2714
چه درمانی کردی تو خونه؟ اخه میگن اگه عمل نکنی ممکنه به کلیه و روده آسیب بزنه من از اسن ماجرا میترسم ...

اين حرفا دروغه اندمتريوز درمان پزشكى نداره حتى عمل هم كنى بر ميگرده اينو دكترا خوب ميدونن بعضى از دكترا با انصاف هستن ميگن اگه عمل كنى بر ميگرده 

اخه من خودم فیبروم دارم 7ماهی هست قرص گیاهی ویتاگنوس میخورم سونودادم دکترگفت کوچک شده خیلی تاثیرخوب ...

از داروخونه خریدین؟ نمیدونم برای من ضرر داره یا نه..جه قیمتی هست

قزوین

تو قزوين دكتر طب سنتى خوب ميشناسى ؟ من تبريز هستم مراغه يه خانومه قديمى هست منو درمان كرد 

در ضمن رازيانه بخر بشور بعد پودر كن هر روز سه ليوان بخور 

بادكش گرم انجام بده 

شبا نصف ليوان رازيانه و نصف ليوان بومادران بخور 

اين حرفا دروغه اندمتريوز درمان پزشكى نداره حتى عمل هم كنى بر ميگرده اينو دكترا خوب ميدونن بعضى از دك ...

پس بهترین گزینه برای ما چبه؟ اخه من هنوز نامزدم نمیتونم بچه دار بشم

2706