2726

شوهرم اسرار میکنه موهای بلندمو که تاکمرمه پسرونه کوتاه کوتاه بزنم حتی میگه اگه بزاری خودم برات ماشین میکنم من میترسم بهم نیاد زشت بشم اونم اسرار میکنه خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من زدم همه بهم میگفتن خیلیی بهت میاد👀

از الان دلم واسه پسرم میسوزه😢پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش همکلاسیاش میگن اووووف چه مامان جیگری...بچم اعصابش خورد میشه خو😌

واااییی خوش بحالت من موی کوتاه دوس دارم شوهرم نمیزاره از قودی کمرم بود امروز بردم ارایشگاه تا خط سوتینم کوتاه کرد شوهرم کلی غر زد 

رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

من 2 بار اینکارو کردم خیلیم بهم میومد😍

حتی الانم دوس دارم کوتاه کنم اما واس عروسیم دوس دارم موهام بلند باشه😊

که عشـــق از پــیله هـای مرده هــم پروانــه میسـازد🤍✨🌿

من موهام تا کمرم میافتاد قیچی رو دادم بهش دوبار زده

❤ باش آغرسی:گجه چاغی یاتمادیم باش یاستغینا آتمادیم دئیب دوردوم وای باشیم توکدو گوزدن یاشیم هچ آنام دا یاتمادی باش یاستغینا آتمادی باشیم اوسته دایاندی شام کیمی منه یاندی درمان ایچیردی احمال باشیما گویدو دسمال دینجلیب یوخلادیم من آنا چوخ چوخ ساغول سن آنا الین وار اولسون گونلونده کدر سولسون❤
2706