2726
عنوان

نی نی یار جان لطفا تشریف بیارید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 316 بازدید | 26 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2494679/حق-طلاق

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
همسرمنم نظامیه،چندوقت پیش یه عده هرچی دلشون خواست گفتن،اصلایه لحظه درک نمیکنن طرف چقدزحمت میکشه،چقدس ...

عصبی شدم و براش یه کامنت عصبی نوشتم ریپلای کرده نوشته من باردارم به من اینطوری میگی!!!جالبه بارداره اما به من و همکارانم میگه حرومخور

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاقا حالا که اینجایی من یه سوال بپرسم؟خیر دنیا و اخرت ببینی😀

حتما

2728
همسرمنم نظامیه،چندوقت پیش یه عده هرچی دلشون خواست گفتن،اصلایه لحظه درک نمیکنن طرف چقدزحمت میکشه،چقدس ...

همین نظامی ها هستند که شب تا صبح بیدارند بعدش امثال اینا تا صبح خواب هفت پادشاه رو میبینند.خوشی میزنه زیر دلشون به دیگران توهین میکنند.ما امنیتمون رو مدیون نظامی ها هستیم.احترامشون واسم واجبه.

همین نظامی ها هستند که شب تا صبح بیدارند بعدش امثال اینا تا صبح خواب هفت پادشاه رو میبینند.خوشی میزن ...

من قبول دارم توهرحرفه ای خوب وبدهست،امانبایدهمه روبایه چوب روند،بخداسختی هایی که تومدت ازدواجم بخاطرشغل همسرم کشیدم بیشماره،که کمترینش منتقل شدن بجاهای بدآب وهواوبی امکاناته،بچه ی همکارهمسرم بخاطرنبودتجهیزات وامکانات بایه سرماخوردگی ساده فوت کرد،حتی آژانسم نبود

الله اکبر❤❤❤

عزیزم چرا با همچین فرد بی‌سواد، بی‌فرهنگ و بی شعوری هم کلام میشی؟

ایشون مطمئنا از این خانمهای کتک خور سایته که در سن ۱۴، ۱۵ سالگی ازدواج کرده و چون شرایط تحصیل براش فراهم نبوده سرشار از عقده و حسادته

دیگه از کامنتهاش مشخصه

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
من قبول دارم توهرحرفه ای خوب وبدهست،امانبایدهمه روبایه چوب روند،بخداسختی هایی که تومدت ازدواجم بخاطر ...

😥😥😥

عزیزم چرا با همچین فرد بی‌سواد، بی‌فرهنگ و بی شعوری هم کلام میشی؟ ایشون مطمئنا از این خانمهای کتک خ ...

دنبال قضاوت کردنش نیستم اما تهمت هایی که به من و همکارانم زد آزرده ام کرد

دنبال قضاوت کردنش نیستم اما تهمت هایی که به من و همکارانم زد آزرده ام کرد

بی ادب بود، تمام پست ها رو خوندم، از اول مدافع حقوق مرد خیانتکار بود

عجیبه واقعا برام، این حجم از زن ستیزی از جانب یک خانم 😕

مردم شهری که همه در آن می‌لنگند، به کسی که راست راه می‌رود می‌خندند!!! 😏
من قبول دارم توهرحرفه ای خوب وبدهست،امانبایدهمه روبایه چوب روند،بخداسختی هایی که تومدت ازدواجم بخاطر ...

دامادمون نظامیه ۲۰روز منطقه ۲۰ روز خونست.طفلکی خواهرم با دوتا بچه کوچولو خیلی اذیت میشه.باید همیشه منت همه رو بکشه تا یه کاری واسش انجام بدن.هرموقع هم شوهرش از منطقه میاد بنده خدا مریضه به خاطر شرایط بد منطقه.با چشم خودم میبینم چقدر نظامی ها زحمت میکشن.