2703
2553
عنوان

نی نی یار جان لطفا تشریف بیارید!!!

316 بازدید | 26 پست

نی نی یار عزیز لطفا روی سایت نظارت داشته باشید

هر بی ادبی هرچی از دهنش درمیاد به من و شغل من نثار میکنه در جواب کمک به استارتر😐

انواع تهمت ها ....

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

شغل شما چیه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شغل شما چیه?

وکالت

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏
2456
وکالت

به این خوبی،،،،،مگه کسی میتونه به وکیل چیزی بگه،،،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
وکیلا ک میتونن از خودشون دفاع کنن و حاضرجوابن🤔

حاضر جوابی با بی ادبی خیلی فرق میکنه

2714
به این خوبی،،،،،مگه کسی میتونه به وکیل چیزی بگه،،،

من میتونم از خودم دفاع کنم اما واقعا تحمل تهمت ندارم 

اینکه ما وکلا حروم خوریم جایی برای دفاع کردن میذاره؟

سلام کتی جان میشه تو خصوصی یه سوال حقوقی ازت بپرسم؟

حتما😗

منظور اینکه میتونی مجابش کنی حتی اگه بی ادب باشه ب واسطه شغلت گلم

بله اما ایسون نه تنها مجاب نشدن بلکه من و همکارم رو متهم به حروم خوری هم کردن

همسرمنم نظامیه،چندوقت پیش یه عده هرچی دلشون خواست گفتن،اصلایه لحظه درک نمیکنن طرف چقدزحمت میکشه،چقدسختی کشیده یادرحال حاظرچه بدبختی هایی روداره تحمل میکنه،چشماشون رومیبندن ودهن مبارکشون روبازمیکنن

الله اکبر❤❤❤
2706