2726
عنوان

خواستگار

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 34 پست

عزیزم اینا ک گفتی هیچ کدوم ملاکی برای تشخیص خوب یا بد بودن اون بنده خدا نیست، 

شما ابتدا اگ از همین مشخصات خوش تون اومد باید با اقا در ارتباط باشید و چند جلسه وقت بذارید تا باهم آشنا بشید 

اینک شما دولتی خوندید و ایشون ازاد دلیلی بر به هم نیومدن تون نیست 

بهتره که با هاشون بیشتر اشنا بشید تا ببینین تا چه میزان به هم شباهت دارید و آیا ایشون فرد مناسبی برای شما هست یا خیر 

طبق قد لطفا تصمیم نگیر. ی دوستی داشتم معیارش فقط فوق لیسانس پسر بود. شوهرش فوق لیسانس داشت ولی ۸ سال ...

ب نظرتون برم ی جلسه آشناییو؟من عقلم تو چشامه شرایطش خیلی خوب نیس خیلی مامانم میگه میبینیش یهو خوشت میاد درست تصمیم نمیگیری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخه خانواده م نظرشون منفیه.ولی منتظر نظر منن .نمیدونم چی بگم.شرایطش ب دلم نشسته

خانوادت نظرشون محترمه ولی تو اصل کاری...

ی مدت واس آشنایی بیشتر بگو بهت فرصت بدن، چندجا باهاش برو ببین اخلاقش چجوریه،شاید اخلاق و رفتارش ب دلت ننشست..

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
2728
ب نظرتون برم ی جلسه آشناییو؟من عقلم تو چشامه شرایطش خیلی خوب نیس خیلی مامانم میگه میبینیش یهو خوشت م ...

اخه چه تضمینی پسر که پزشک خوب بعد این بنده خدا بد؟؟بنظرم شما معیارات رو کاغذ بنویس‌. ببینش بعد بشین سبک سنگین کن ببین چقدر شبیه معیارت

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
وااااای نگوووووو.برا چی هوو من آخه

منظورم اینکه وابسته باشه به برادرش یا عشوه بیاد و...چون پدرش هم فوت کرده .یا نامزد بشین فکرکنه تو میخای داداشش ازش بگیری وباهات دشمن بشه وهرکاری بکنه تا حرصت دربیاد و..

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
عزیزم اینا ک گفتی هیچ کدوم ملاکی برای تشخیص خوب یا بد بودن اون بنده خدا نیست،  شما ابتدا اگ از ...

حس میکنم در حد همین شرایط اولیه ش خیلی خوب نیس.مرددم راه بدیم یا نه اصلا 

اخه چه تضمینی پسر که پزشک خوب بعد این بنده خدا بد؟؟بنظرم شما معیارات رو کاغذ بنویس‌. ببینش بعد بشین ...

نگفتم بده .خودمم مرددم.در حد شرایط اولیه ش حس میکنم نمی خوریم بهم‌‌. بهخصوص شرایط تحصیلیش و خانوادگیش

منظورم اینکه وابسته باشه به برادرش یا عشوه بیاد و...چون پدرش هم فوت کرده .یا نامزد بشین فکرکنه تو می ...

از این زاویه نگاه نکرده بودم🤔مرسی ک این قضیه رو هم گفتی تو ذهنم داشته باشم

خب اگ با همین شرایط اولیه هم اوکی نیستی پس اصلا اجازه نده که وارد خونه تون بشن 

اگر قبلا بود راحت ردش میکردم.نه اینکه بعد توسلم ب حضرت زهرا زنگ زدن حس میکنم پس شاید این خوبه و نباید نگاه ب شرایطش کنم

اگر قبلا بود راحت ردش میکردم.نه اینکه بعد توسلم ب حضرت زهرا زنگ زدن حس میکنم پس شاید این خوبه و نبای ...

نه عزیزم ربطی نداره ، شما قبل از هرچیزی عقل داری اگ عقلت میگه که شرایطش اوکی نیست پس نیست 

توسل به تنهایی ک جواب نمیده 

2706