2726
عنوان

خواستگار

262 بازدید | 34 پست

بچه ها ی خاستگار زنگ زده خونمون.پسرش یک سال ازم بزرگتره.هوافضا دانشگاه آزاد.تو دفتر فنی کار میکنه.درآمدش تقریبا ماهی دو ملیون. پدرش بچه که بوده به رحمت خدا میره و این و هست ی خواهر کوچیکتر.مادرش ازدواج مجدد کرده با ی سرهنگ نیرو انتظامی .ی پسربچه دوم دبستانی از شوهر جدیدش داره.و دو تا دخترم اون آقاهه داره ک ازدواج کردن.قدش ۱۸۸ هس تازه وزنش م مامانه خودش گف ۸۷ 😐(جای بسی تعجبه ک وزن رو هم گف و وزن منم پرسیده😨همین امروز صپ تاپیک زدم چاقما😂😂)خونشون م میشه تقریبا جای متوسط رو ب پایین شهر

من دانشگاه دولتی میخونم.خونمونم بالاشهره.خواستگار قبلی م پزشکی میخوند ولی خب جواب رد دادم ب دلم نشست ظاهرش.اصلا نمیخام با بقیه مقایسه ش کنم قبلا م راحت موردی ک حس میکردم ب من نمیخوره رو رد میکردم ولی الان روز شهادت حضرت زهرا خیلی دعا کردم ی مورد مناسب پیدا بشه ازدواج کنم الان حس میکنم نباید ردش کنم شاید این همون باشه.تازه قدش م بلنده خیلی خوشم اومده 😁😁😁😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باز ببینش و تصمیم بگیر و بازم از حضرت زهرا کمک بگیر برا تصمیمت.عجله نکن

اولش فک میکردم اونایی که معتقد به خدا و پیغمبر و اعمال دینی نیستن باسوادن و اونای دیگه بیسواد..تازه فهمیدم آدمای دیندار و باخدا داناترین مردمان هستن چون باید خیلی عاقل و دانا باشی که بدونی این چیزایی که الان نابودش کردن و بعنوان خرافات معرفی میکنن،حقیقت محضن.

رابطه ش با خاهرش چطوره.

بترس از روزیکه بشه هوووی تو😨

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

بزار بیاد بعد ی هفته اشنایی متوجه میشی میخای یا ن

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

طبق قد لطفا تصمیم نگیر. ی دوستی داشتم معیارش فقط فوق لیسانس پسر بود. شوهرش فوق لیسانس داشت ولی ۸ ساله مدام میگه پشیمونم‌‌ . خیلی چشمات باز کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2706