1109
648
عنوان

خواستگار

230 بازدید | 34 پست

بچه ها ی خاستگار زنگ زده خونمون.پسرش یک سال ازم بزرگتره.هوافضا دانشگاه آزاد.تو دفتر فنی کار میکنه.درآمدش تقریبا ماهی دو ملیون. پدرش بچه که بوده به رحمت خدا میره و این و هست ی خواهر کوچیکتر.مادرش ازدواج مجدد کرده با ی سرهنگ نیرو انتظامی .ی پسربچه دوم دبستانی از شوهر جدیدش داره.و دو تا دخترم اون آقاهه داره ک ازدواج کردن.قدش ۱۸۸ هس تازه وزنش م مامانه خودش گف ۸۷ 😐(جای بسی تعجبه ک وزن رو هم گف و وزن منم پرسیده😨همین امروز صپ تاپیک زدم چاقما😂😂)خونشون م میشه تقریبا جای متوسط رو ب پایین شهر

من دانشگاه دولتی میخونم.خونمونم بالاشهره.خواستگار قبلی م پزشکی میخوند ولی خب جواب رد دادم ب دلم نشست ظاهرش.اصلا نمیخام با بقیه مقایسه ش کنم قبلا م راحت موردی ک حس میکردم ب من نمیخوره رو رد میکردم ولی الان روز شهادت حضرت زهرا خیلی دعا کردم ی مورد مناسب پیدا بشه ازدواج کنم الان حس میکنم نباید ردش کنم شاید این همون باشه.تازه قدش م بلنده خیلی خوشم اومده 😁😁😁😁

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1058

رابطه ش با خاهرش چطوره.

بترس از روزیکه بشه هوووی تو😨

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(سم۲۱۳)و(👶)💖در دلم کسی جا داردکه درتمام زندگی ام اورا اکنون احساس میکنم.وبه خاطر وجودش با خداونددرخلقت شریک شده ام.ندیده دوستش دارم وعاشقانه منتظر حضورش درآغوشم هستم..💖۱۲ دی بودنت حس کردم زیباترین بهانه ی زندگیم👶۲۴ دی بازم دیدمت زندگی من وبابایی خوش اومدی پسرگلم💖  ۲۷ بهمن وول خوردن وچرخیدنت کامل حس کردم عزیزم انگارمیخای بیای بیرون ازبس محکم میزنی😍
1101

بزار بیاد بعد ی هفته اشنایی متوجه میشی میخای یا ن

تو دیگر خوب نخواهی شد و تا آخر عمر درگیر من خواهی بود...                                                        انکار نکن!!!!مقایسه ترا از پای در می آورد....

طبق قد لطفا تصمیم نگیر. ی دوستی داشتم معیارش فقط فوق لیسانس پسر بود. شوهرش فوق لیسانس داشت ولی ۸ ساله مدام میگه پشیمونم‌‌ . خیلی چشمات باز کن

به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از اين مهربانتر خواهم شد...  
1091

عزیزم اینا ک گفتی هیچ کدوم ملاکی برای تشخیص خوب یا بد بودن اون بنده خدا نیست، 

شما ابتدا اگ از همین مشخصات خوش تون اومد باید با اقا در ارتباط باشید و چند جلسه وقت بذارید تا باهم آشنا بشید 

اینک شما دولتی خوندید و ایشون ازاد دلیلی بر به هم نیومدن تون نیست 

بهتره که با هاشون بیشتر اشنا بشید تا ببینین تا چه میزان به هم شباهت دارید و آیا ایشون فرد مناسبی برای شما هست یا خیر 

شروع رژیم: ۱۶بهمن ماه ۷۹.۵ وزن ایده آل: ۵۶
طبق قد لطفا تصمیم نگیر. ی دوستی داشتم معیارش فقط فوق لیسانس پسر بود. شوهرش فوق لیسانس داشت ولی ۸ سال ...

ب نظرتون برم ی جلسه آشناییو؟من عقلم تو چشامه شرایطش خیلی خوب نیس خیلی مامانم میگه میبینیش یهو خوشت میاد درست تصمیم نمیگیری

آخه خانواده م نظرشون منفیه.ولی منتظر نظر منن .نمیدونم چی بگم.شرایطش ب دلم نشسته

خانوادت نظرشون محترمه ولی تو اصل کاری...

ی مدت واس آشنایی بیشتر بگو بهت فرصت بدن، چندجا باهاش برو ببین اخلاقش چجوریه،شاید اخلاق و رفتارش ب دلت ننشست..

صلوات میفرستین برای حاجتم 😞 
835